Gå til hovedindhold

Duka Forlngerstykke til murgennemfring type 204, 105 mm, 200 mm

DukaEludstyrEAN: 5708605008197
Pris fra 78 krtil 109 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 31 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 75 kr 12. maj

Sammenlign priser på Forlngerstykke til murgennemfring type 204, 105 mm, 200 mm og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 78 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Duka forlængerrør til friskluftsventil, Ø105 mm
78 kr
Til butik
Duka forlængerrør til friskluftsventil, Ø105 mm billede

Produktinformation

Forlængerrøret har en diameter på 105 mm. Forlænger: 200 mm. Forlængerstykket passer til: 111203, 111240, 111253 og 111835.

Produktspecifikationer

Mærke: Duka
Kategori: Rengøring & indeklima
Farve: white
Størrelse: 105 mm x 200 mm
EAN: 5708605008197
Varenr.: 1978008191
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Duka forlængerrør til friskluftventil Ø105 mm, 200 mm
82 kr
Til butik
Duka forlængerrør til friskluftventil Ø105 mm, 200 mm billede

Produktinformation

Forlængerstykke til murgennemføringsrør og ventilationskanaler Dette forlængerstykke anvendes i kombination med murgennemføringsrør i ventilationssystemer, hvor der ønskes naturlig ventilation. Murgennemføringen er med et rundt teleskoprør til montering i...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Duka
Kategori: Tilbehør & fittings
Farve: white
Størrelse: 105 mm x 200 mm
EAN: 5708605008197
Varenr.: 1978008191
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Forlængerstykke t/murgennmføring type 204, Ø105 mm
86,81 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Duka forlængerrør til friskluftventil Ø105 mm, 200 mm
99 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Forlngerstykke til murgennemfring type 204, 105 mm, 200 mm
101 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Duka forlængerrør til friskluftventil Ø105 mm, 200 mm
109 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Forlngerstykke til murgennemfring type 204, 105 mm, 200 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Forlngerstykke til murgennemfring type 204, 105 mm, 200 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVærktøj78 kr78 krKøb
2Greenline82 kr82 krKøb
3EL-GROSSISTEN86,81 kr86,81 krKøb
4BilligVVS DK99 kr99 krKøb
5WATTOO.DK101 kr101 krKøb
6LavprisVVS109 kr109 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Forlngerstykke til murgennemfring type 204, 105 mm, 200 mm

PriceData har fulgt prisen på Forlngerstykke til murgennemfring type 204, 105 mm, 200 mm i 180 dage. Laveste pris i perioden er 75 kr (registreret d. 25. februar 2026), højeste er 101 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 83 kr.

Den nuværende pris på 78 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Forlngerstykke til murgennemfring type 204, 105 mm, 200 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Forlngerstykke til murgennemfring type 204, 105 mm, 200 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202678 kr3 kr (4%)
12. maj 202675 kr3 kr (4%)
11. maj 202678 kr3 kr (4%)
24. apr. 202675 kr3 kr (4%)
23. apr. 202678 kr3 kr (4%)
2. mar. 202675 kr3 kr (4%)
1. mar. 202678 kr3 kr (4%)
25. feb. 202675 kr1 kr (1%)
15. feb. 202676 kr2 kr (3%)
14. feb. 202678 kr7 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret