Gå til hovedindhold

Chemo Electric Forlængerkabel 240 VAC med apparatstik C13 - C14, længde: 0,5 meter, sort

Chemo ElectricEludstyrEAN: 5705150168994
Pris fra 33,75 krtil 49,5 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 15,75 kr (32% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Forlængerkabel 240 VAC med apparatstik C13 - C14, længde: 0,5 meter, sort og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 33.75 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Apparatledning c13/c14 0,5m
33,75 kr
Til butik
Apparatledning c13/c14 0,5m billede

Produktinformation

Beskrivelse på vej.

Produktspecifikationer

Mærke: MG9
Kategori: tilslutningsledning
EAN: 5705150168994
Varenr.: 5428901333
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Forlængerkabel 240 VAC med apparatstik C13 - C14, længde: 0,5 meter, sort
41 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Apparatledning C13/C14, 0,5 meter, med jord
49,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Forlængerkabel 240 VAC med apparatstik C13 - C14, længde: 0,5 meter, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Forlængerkabel 240 VAC med apparatstik C13 - C14, længde: 0,5 meter, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MaintainIt33,75 kr33,75 krKøb
2CS MEGASTORE DK41 kr80 krKøb
3WATTOO.DK49,5 kr49,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Forlængerkabel 240 VAC med apparatstik C13 - C14, længde: 0,5 meter, sort

PriceData har fulgt prisen på Forlængerkabel 240 VAC med apparatstik C13 - C14, længde: 0,5 meter, sort i 125 dage. Laveste pris i perioden er 33,75 kr (registreret d. 19. maj 2026), højeste er 80 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 44 kr.

Den nuværende pris på 33,75 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Forlængerkabel 240 VAC med apparatstik C13 - C14, længde: 0,5 meter, sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Forlængerkabel 240 VAC med apparatstik C13 - C14, længde: 0,5 meter, sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 202633,75 kr7,25 kr (18%)
8. maj 202641 kr39 kr (49%)
7. maj 202680 kr39 kr (95%)
6. maj 202641 kr1 kr (3%)
1. maj 202640 kr7 kr (15%)
30. apr. 202647 kr12,12 kr (35%)
21. apr. 202634,88 kr
15. apr. 202634,56 kr3,44 kr (9%)
2. mar. 202638 kr3,44 kr (10%)
24. feb. 202634,56 kr8,44 kr (20%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret