Gå til hovedindhold

MG9 Forlængerkabel 240 VAC med apparatstik C14 - C15, længde: 1,5 meter, sort

MG9EludstyrEAN: 8716065470444
Pris fra 54,08 krtil 60,34 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 6,26 kr (10% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 53,42 kr 14. apr.

Sammenlign priser på Forlængerkabel 240 VAC med apparatstik C14 - C15, længde: 1,5 meter, sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 54.08 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Apparatledning C14/C15 1,5M
54,08 kr
Til butik
Apparatledning C14/C15 1,5M billede

Produktinformation

Forlængerkabel 240 VAC med apparatstik C14 - C15, længde: 1,5 meter, sort Søgetermer: 5428902044 - 109287 - 5428902044 - 8716065470444

Produktspecifikationer

Mærke: Solar
Kategori: Electrical Wires & Cable
EAN: 8716065470444
Varenr.: 9709756744017
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Forlængerkabel 240 VAC med apparatstik C14 - C15, længde: 1,5 meter, sort
55 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Apparatledning c14/c15 1,5m
56,25 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
APPARATLEDNING C14/C15 1,5M
60,34 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Forlængerkabel 240 VAC med apparatstik C14 - C15, længde: 1,5 meter, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Forlængerkabel 240 VAC med apparatstik C14 - C15, længde: 1,5 meter, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk54,08 kr54,08 krKøb
2CS MEGASTORE DK55 kr94 krKøb
3MaintainIt56,25 kr56,25 krKøb
4EL-GROSSISTEN60,34 kr60,34 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Forlængerkabel 240 VAC med apparatstik C14 - C15, længde: 1,5 meter, sort

PriceData har fulgt prisen på Forlængerkabel 240 VAC med apparatstik C14 - C15, længde: 1,5 meter, sort i 144 dage. Laveste pris i perioden er 53,42 kr (registreret d. 19. februar 2026), højeste er 94 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 74 kr.

Den nuværende pris på 54,08 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Forlængerkabel 240 VAC med apparatstik C14 - C15, længde: 1,5 meter, sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Forlængerkabel 240 VAC med apparatstik C14 - C15, længde: 1,5 meter, sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 202654,08 kr
19. maj 202655 kr
30. apr. 202654,08 kr
25. apr. 202654 kr
14. apr. 202653,42 kr
13. apr. 202654 kr
19. feb. 202653,42 kr6,17 kr (10%)
10. feb. 202659,59 kr4,41 kr (7%)
31. jan. 202664 kr21 kr (25%)
29. jan. 202685 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret