Gå til hovedindhold

Foliatec bremsekalibermaling sæt 2170 Carbon Metallic

Pris fra 232 krtil 309 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 77 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 169 kr 2. mar.

Sammenlign priser på Foliatec bremsekalibermaling sæt 2170 Carbon Metallic og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 232 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Foliatec Bremsekaliberlak Carbon metallic pensel
232 kr
Til butik
Foliatec Bremsekaliberlak Carbon metallic pensel billede

Produktspecifikationer

Mærke: FOLIATEC
Kategori: Lakpensel
Farve: 1
Artikel nr.: 2170
EAN: 4002581021708
Varenr.: 21412232
Gå til HC Farver
TrustScore 5 ud af 54,8
Foliatec bremsekalibermaling sæt 2170 Carbon Metallic
299 kr
Til butik
Foliatec bremsekalibermaling sæt 2170 Carbon Metallic billede

Produktinformation

Holdbar og rengøringsvenlig overflade Med Foliatec kaliber maling er det muligt, at opnå et holdbart resultat på niveau med originale indfarvede bremsekaliber. Produkt egenskaber Let at påfører - flyder pænt og ensartet sammen God vedhæftning Rustb

Produktspecifikationer

Mærke: Foliatec
Kategori: Kalibermaling
Farve: 2170 Carbon Metallic
EAN: 4002581021708
Varenr.: 292801
Gå til Danskautoudstyr.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Foliatec Bremsekaliber maling sæt - Carbon metallic
299 kr
Til butik
Foliatec Bremsekaliber maling sæt - Carbon metallic billede

Produktinformation

Med Foliatecs ”Bremsekaliber lak sæt” og ”Bremsekaliber lak sæt NEON” kan du give din bil et unikt og sporty look. Malingen forsegler og bevarer overfladen, og er samtidig resistent over for kemikalier, korrosion og olie. Den bevarer glansen og er...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Bremsekaliber maling
EAN: 4002581021708
Varenr.: 3101
Gå til Dækbutikken - Dæk og Fælge
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Foliatec Bremsekaliberlak Carbon metallic pensel
309 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Foliatec bremsekalibermaling sæt 2170 Carbon Metallic koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Foliatec bremsekalibermaling sæt 2170 Carbon Metallic koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK232 kr271 krKøb
2HC Farver299 kr299 krKøb
3Danskautoudstyr.dk299 kr299 krKøb
4Dækbutikken - Dæk og Fælge309 kr309 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Foliatec bremsekalibermaling sæt 2170 Carbon Metallic

PriceData har fulgt prisen på Foliatec bremsekalibermaling sæt 2170 Carbon Metallic i 178 dage. Laveste pris i perioden er 169 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 299 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 223 kr.

Den nuværende pris på 232 kr er 4% over normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Foliatec bremsekalibermaling sæt 2170 Carbon Metallic. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Foliatec bremsekalibermaling sæt 2170 Carbon Metallic de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026232 kr11 kr (5%)
17. maj 2026243 kr9 kr (4%)
16. maj 2026234 kr2 kr (1%)
6. maj 2026232 kr15,2 kr (6%)
5. maj 2026247,2 kr15,2 kr (7%)
1. maj 2026232 kr11 kr (5%)
30. apr. 2026243 kr56 kr (19%)
15. apr. 2026299 kr51 kr (21%)
2. apr. 2026248 kr29 kr (10%)
1. apr. 2026277 kr38 kr (16%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret