Gå til hovedindhold

Foliatec Komplet sæt til lakering af bremsekaliber – Speed Gul

Pris fra 233 krtil 299 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 66 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 169 kr 19. mar.

Sammenlign priser på Foliatec Komplet sæt til lakering af bremsekaliber – Speed Gul og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 233 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Foliatec Komplet sæt til lakering af bremsekaliber – Speed Gul
233 kr
Til butik
Foliatec Komplet sæt til lakering af bremsekaliber – Speed Gul billede

Produktspecifikationer

Mærke: FOLIATEC
Kategori: Autolak
Farve: 1
Artikel nr.: 2161
EAN: 4002581021616
Varenr.: 21412224
Gå til Billigstyling
TrustScore 5 ud af 54,7
Foliatec Bremsekaliber maling - Speed Yellow pensel
-20%247,2 kr
Før 309 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Foliatec Bremsekaliber maling - Speed Yellow pensel billede

Produktinformation

Foliatec Bremsekaliberlak Speed Yellow: Tilfør hurtig charme med lysende gule bremsekalibre! Gør en markant forskel på dine bremser med Foliatec Bremsekaliberlak Speed Yellow. Denne skarpe, klare gule farve er både iøjnefaldende og praktisk, og tilbyder e...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Foliatec
Kategori: Udstyr til bilen
EAN: 4002581021616
Varenr.: 14950173114694
Gå til HC Farver
TrustScore 5 ud af 54,8
Foliatec bremsekalibermaling sæt 2161 Speed Yellow
299 kr
Til butik
Foliatec bremsekalibermaling sæt 2161 Speed Yellow billede

Produktinformation

Holdbar og rengøringsvenlig overflade Med Foliatec kaliber maling er det muligt, at opnå et holdbart resultat på niveau med originale indfarvede bremsekaliber. Produkt egenskaber Let at påfører - flyder pænt og ensartet sammen God vedhæftning Rustb

Produktspecifikationer

Mærke: Foliatec
Kategori: Kalibermaling
Farve: 2161 Speed Yellow
EAN: 4002581021616
Varenr.: 292801
Gå til Danskautoudstyr.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Foliatec Bremsekaliber maling sæt - Speed yellow
299 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Foliatec Komplet sæt til lakering af bremsekaliber – Speed Gul koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Foliatec Komplet sæt til lakering af bremsekaliber – Speed Gul koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK233 kr272 krKøb
2Billigstyling247,2 kr247,2 krKøb
3HC Farver299 kr299 krKøb
4Danskautoudstyr.dk299 kr299 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Foliatec Komplet sæt til lakering af bremsekaliber – Speed Gul

PriceData har fulgt prisen på Foliatec Komplet sæt til lakering af bremsekaliber – Speed Gul i 179 dage. Laveste pris i perioden er 169 kr (registreret d. 2. januar 2026), højeste er 299 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 237 kr.

Den nuværende pris på 233 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Foliatec Komplet sæt til lakering af bremsekaliber – Speed Gul. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Foliatec Komplet sæt til lakering af bremsekaliber – Speed Gul de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026233 kr10 kr (4%)
19. maj 2026243 kr11 kr (5%)
8. maj 2026232 kr11 kr (5%)
6. maj 2026243 kr4,2 kr (2%)
5. maj 2026247,2 kr15,2 kr (7%)
1. maj 2026232 kr11 kr (5%)
30. apr. 2026243 kr56 kr (19%)
15. apr. 2026299 kr51 kr (21%)
2. apr. 2026248 kr51 kr (17%)
1. apr. 2026299 kr60 kr (25%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret