Gå til hovedindhold

Foliatec Bremsekaliber maling - Pure White pensel

Pris fra 232 krtil 309 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 77 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 169 kr 12. mar.

Sammenlign priser på Foliatec Bremsekaliber maling - Pure White pensel og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 232 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Foliatec Bremsekaliberlak Pure white pensel
232 kr
Til butik
Foliatec Bremsekaliberlak Pure white pensel billede

Produktspecifikationer

Mærke: FOLIATEC
Kategori: Lakpensel
Farve: 1
Artikel nr.: 2168
EAN: 4002581021685
Varenr.: 21412230
Gå til Billigstyling
TrustScore 5 ud af 54,7
Foliatec Bremsekaliber maling - Pure White pensel
-20%247,2 kr
Før 309 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Foliatec Bremsekaliber maling - Pure White pensel billede

Produktinformation

Foliatec Bremsekaliberlak Pure White: Ren og skær elegance på dine bremser! Giv dine bremser et rent og klart look med Foliatec Bremsekaliberlak Pure White. Denne skinnende hvide farve er ikke kun smuk, men også utrolig modstandsdygtig mod snavs og slita...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Foliatec
Kategori: Udstyr til bilen
EAN: 4002581021685
Varenr.: 14950174982470
Gå til HC Farver
TrustScore 5 ud af 54,8
Foliatec bremsekalibermaling sæt 2168 Pure White
299 kr
Til butik
Foliatec bremsekalibermaling sæt 2168 Pure White billede

Produktinformation

Holdbar og rengøringsvenlig overflade Med Foliatec kaliber maling er det muligt, at opnå et holdbart resultat på niveau med originale indfarvede bremsekaliber. Produkt egenskaber Let at påfører - flyder pænt og ensartet sammen God vedhæftning Rustb

Produktspecifikationer

Mærke: Foliatec
Kategori: Kalibermaling
Farve: 2168 Pure White
EAN: 4002581021685
Varenr.: 292801
Gå til Danskautoudstyr.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Foliatec Bremsekaliber maling sæt - Hvid
299 kr
Til butik
Gå til Dækbutikken - Dæk og Fælge
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Foliatec Bremsekaliberlak Pure white pensel
309 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Foliatec Bremsekaliber maling - Pure White pensel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Foliatec Bremsekaliber maling - Pure White pensel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK232 kr271 krKøb
2Billigstyling247,2 kr247,2 krKøb
3HC Farver299 kr299 krKøb
4Danskautoudstyr.dk299 kr299 krKøb
5Dækbutikken - Dæk og Fælge309 kr309 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Foliatec Bremsekaliber maling - Pure White pensel

PriceData har fulgt prisen på Foliatec Bremsekaliber maling - Pure White pensel i 173 dage. Laveste pris i perioden er 169 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 299 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 227 kr.

Den nuværende pris på 232 kr er 2% over normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Foliatec Bremsekaliber maling - Pure White pensel. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Foliatec Bremsekaliber maling - Pure White pensel de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026232 kr11 kr (5%)
19. maj 2026243 kr11 kr (5%)
8. maj 2026232 kr11 kr (5%)
7. maj 2026243 kr11 kr (5%)
6. maj 2026232 kr15,2 kr (6%)
5. maj 2026247,2 kr15,2 kr (7%)
1. maj 2026232 kr11 kr (5%)
30. apr. 2026243 kr56 kr (19%)
15. apr. 2026299 kr51 kr (21%)
2. apr. 2026248 kr29 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret