Gå til hovedindhold

Foliatec bremsekalibermaling sæt 2164 Midnight Black

Pris fra 232 krtil 309 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 77 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 169 kr 19. mar.

Sammenlign priser på Foliatec bremsekalibermaling sæt 2164 Midnight Black og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 232 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Foliatec Bremsekaliberlak Midnight black pensel
232 kr
Til butik
Foliatec Bremsekaliberlak Midnight black pensel billede

Produktspecifikationer

Mærke: FOLIATEC
Kategori: Lakpensel
Farve: 1
Artikel nr.: 2164
EAN: 4002581021647
Varenr.: 21412226
Gå til HC Farver
TrustScore 5 ud af 54,8
Foliatec bremsekalibermaling sæt 2164 Midnight Black
299 kr
Til butik
Foliatec bremsekalibermaling sæt 2164 Midnight Black billede

Produktinformation

Holdbar og rengøringsvenlig overflade Med Foliatec kaliber maling er det muligt, at opnå et holdbart resultat på niveau med originale indfarvede bremsekaliber. Produkt egenskaber Let at påfører - flyder pænt og ensartet sammen God vedhæftning Rustb

Produktspecifikationer

Mærke: Foliatec
Kategori: Kalibermaling
Farve: 2164 Midnight Black
EAN: 4002581021647
Varenr.: 292801
Gå til Danskautoudstyr.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Foliatec Bremsekaliber maling sæt - Midnight black
299 kr
Til butik
Gå til Dækbutikken - Dæk og Fælge
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Foliatec Bremsekaliberlak Midnight black pensel
309 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Foliatec bremsekalibermaling sæt 2164 Midnight Black koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Foliatec bremsekalibermaling sæt 2164 Midnight Black koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK232 kr271 krKøb
2HC Farver299 kr299 krKøb
3Danskautoudstyr.dk299 kr299 krKøb
4Dækbutikken - Dæk og Fælge309 kr309 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Foliatec bremsekalibermaling sæt 2164 Midnight Black

PriceData har fulgt prisen på Foliatec bremsekalibermaling sæt 2164 Midnight Black i 151 dage. Laveste pris i perioden er 169 kr (registreret d. 2. januar 2026), højeste er 299 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 236 kr.

Den nuværende pris på 232 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 14% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Foliatec bremsekalibermaling sæt 2164 Midnight Black. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Foliatec bremsekalibermaling sæt 2164 Midnight Black de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026232 kr11 kr (5%)
19. maj 2026243 kr11 kr (5%)
6. maj 2026232 kr15,2 kr (6%)
4. maj 2026247,2 kr23,8 kr (9%)
3. maj 2026271 kr39 kr (17%)
1. maj 2026232 kr11 kr (5%)
30. apr. 2026243 kr56 kr (19%)
15. apr. 2026299 kr51 kr (21%)
2. apr. 2026248 kr51 kr (17%)
1. apr. 2026299 kr60 kr (25%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret