Gå til hovedindhold

JO Safety Flugtvejsdør, vinkelskilte - Efterlysende 150 x 150 mm - Efterlysende aluminium (udendørs brug) | Skilte | Nødskilte | Skilt

JO SafetySkiltningEAN: 5708387031543
Pris fra 380 krtil 400 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 20 kr (5% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Flugtvejsdør, vinkelskilte - Efterlysende 150 x 150 mm - Efterlysende aluminium (udendørs brug) | Skilte | Nødskilte | Skilt og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 380 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Flugtvejsdør, vinkelskilte - Efterlysende 150 x 150 mm - Efterlysende aluminium (udendørs brug) | Skilte | Nødskilte | Skilt
380 kr
Til butik
Flugtvejsdør, vinkelskilte - Efterlysende 150 x 150 mm - Efterlysende aluminium (udendørs brug) | Skilte | Nødskilte | Skilt billede

Produktinformation

Flugtvejsdør, vinkelskilte - Efterlysende alu. - 150 x 150 mm Dette vinkelskilt med symbolet for "Flugtvejsdør" er designet til at opfylde kravene i DS/EN ISO 7010:2011 (Sikkerhedsskilte) samt Arbejdstilsynets bekendtgørelse nr. 518. Skiltet er efterlysen...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Skilte
Kategori: Skilte
EAN: 5708387031543
Varenr.: 49298700435793
Gå til JO Safety DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Flugtvejsdør, vinkelskilte - Efterlysende alu. - 150 x 150 mm
400 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Flugtvejsdør, vinkelskilte - Efterlysende 150 x 150 mm - Efterlysende aluminium (udendørs brug) | Skilte | Nødskilte | Skilt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Flugtvejsdør, vinkelskilte - Efterlysende 150 x 150 mm - Efterlysende aluminium (udendørs brug) | Skilte | Nødskilte | Skilt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten380 kr380 krKøb
2JO Safety DK400 kr400 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Flugtvejsdør, vinkelskilte - Efterlysende 150 x 150 mm - Efterlysende aluminium (udendørs brug) | Skilte | Nødskilte | Skilt

PriceData har fulgt prisen på Flugtvejsdør, vinkelskilte - Efterlysende 150 x 150 mm - Efterlysende aluminium (udendørs brug) | Skilte | Nødskilte | Skilt i 86 dage. Laveste pris i perioden er 380 kr (registreret d. 9. marts 2026), højeste er 400 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 388 kr.

Den nuværende pris på 380 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Flugtvejsdør, vinkelskilte - Efterlysende 150 x 150 mm - Efterlysende aluminium (udendørs brug) | Skilte | Nødskilte | Skilt. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Flugtvejsdør, vinkelskilte - Efterlysende 150 x 150 mm - Efterlysende aluminium (udendørs brug) | Skilte | Nødskilte | Skilt de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026380 kr20 kr (5%)
24. maj 2026400 kr20 kr (5%)
21. maj 2026380 kr20 kr (5%)
20. maj 2026400 kr20 kr (5%)
9. mar. 2026380 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret