Gå til hovedindhold

JO Safety Flugtvejsdør, L-skilte - Efterlysende alu. - 200 x 200 mm | Skilte | Flugtvejsskilte | Nødskilte

JO SafetySkiltningEAN: 5708387027461
Pris fra 463,75 krtil 487,5 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 23,75 kr (5% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Flugtvejsdør, L-skilte - Efterlysende alu. - 200 x 200 mm | Skilte | Flugtvejsskilte | Nødskilte og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 463.75 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Flugtvejsdør, L-skilte - Efterlysende alu. - 200 x 200 mm | Skilte | Flugtvejsskilte | Nødskilte
463,75 kr
Til butik
Flugtvejsdør, L-skilte - Efterlysende alu. - 200 x 200 mm | Skilte | Flugtvejsskilte | Nødskilte billede

Produktinformation

Flugtvejsdør, L-skilte - Efterlysende aluminium - 200 x 200 mm Dette L-skilt med symbolet for "Flugtvejsdør" er designet til at sikre, at flugtveje er tydeligt markeret og synlige fra flere vinkler, hvilket kan være afgørende i nødsituationer. Skiltet er...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Skilte
Kategori: Skilte
EAN: 5708387027461
Varenr.: 49298890785105
Gå til JO Safety DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Flugtvejsdør, L-skilte - Efterlysende alu. - 200 x 200 mm
487,5 kr
Til butik
Flugtvejsdør, L-skilte - Efterlysende alu. - 200 x 200 mm billede

Produktinformation

Det er vigtigt at virksomhedens flugtveje er synlige for enhver, uanset hvor man står placeret. For opstår der kritiske situationer på arbejdspladsen, er tiden nemlig kostbar.Vinkelskilte er gode til klart og tydeligt at vise hvor flugtvejene er placeret...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: JO Safety
Kategori: Signage
Farve: Signalgrøn
Størrelse: 200 mm x 200 mm
EAN: 5708387027461
Varenr.: 131041PANN

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Flugtvejsdør, L-skilte - Efterlysende alu. - 200 x 200 mm | Skilte | Flugtvejsskilte | Nødskilte koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Flugtvejsdør, L-skilte - Efterlysende alu. - 200 x 200 mm | Skilte | Flugtvejsskilte | Nødskilte koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten463,75 kr463,75 krKøb
2JO Safety DK487,5 kr487,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Flugtvejsdør, L-skilte - Efterlysende alu. - 200 x 200 mm | Skilte | Flugtvejsskilte | Nødskilte

PriceData har fulgt prisen på Flugtvejsdør, L-skilte - Efterlysende alu. - 200 x 200 mm | Skilte | Flugtvejsskilte | Nødskilte i 163 dage. Laveste pris i perioden er 463,75 kr (registreret d. 23. december 2025), højeste er 487,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 472 kr.

Den nuværende pris på 463,75 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Flugtvejsdør, L-skilte - Efterlysende alu. - 200 x 200 mm | Skilte | Flugtvejsskilte | Nødskilte. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Flugtvejsdør, L-skilte - Efterlysende alu. - 200 x 200 mm | Skilte | Flugtvejsskilte | Nødskilte de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026463,75 kr23,75 kr (5%)
24. maj 2026487,5 kr23,75 kr (5%)
21. maj 2026463,75 kr23,75 kr (5%)
20. maj 2026487,5 kr23,75 kr (5%)
23. dec. 2025463,75 kr
22. dec. 2025463,8 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret