Gå til hovedindhold

EL-Grossisten FLOWFIT afspærringsventil 40mm m/håndhjul blyfri rødgods

EL-GrossistenSanitetEAN: 4025416603672
Pris fra 1.120,19 krtil 1.261 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 140,81 kr (11% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på FLOWFIT afspærringsventil 40mm m/håndhjul blyfri rødgods og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1120.19 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
FLOWFIT afspærringsventil 40mm m/håndhjul blyfri rødgods
1.120,19 kr
Til butik
FLOWFIT afspærringsventil 40mm m/håndhjul blyfri rødgods billede

Produktinformation

Geberit FlowFit afspærringsventil: CuSn4Zn2PS, d=40mm

Produktspecifikationer

EAN: 4025416603672
Varenr.: 15840973947215
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Afspærringsventil 40mm m/håndhjul rødgod
1.261 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad FLOWFIT afspærringsventil 40mm m/håndhjul blyfri rødgods koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad FLOWFIT afspærringsventil 40mm m/håndhjul blyfri rødgods koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN1.120,19 kr1.120,19 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.261 kr1.261 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for FLOWFIT afspærringsventil 40mm m/håndhjul blyfri rødgods

PriceData har fulgt prisen på FLOWFIT afspærringsventil 40mm m/håndhjul blyfri rødgods i 164 dage. Laveste pris i perioden er 1.120,19 kr (registreret d. 17. maj 2026), højeste er 1.444 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.362 kr.

Den nuværende pris på 1.120,19 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 21% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for FLOWFIT afspærringsventil 40mm m/håndhjul blyfri rødgods. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for FLOWFIT afspærringsventil 40mm m/håndhjul blyfri rødgods de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 20261.120,19 kr140,81 kr (11%)
23. maj 20261.261 kr140,81 kr (13%)
17. maj 20261.120,19 kr258,47 kr (19%)
7. maj 20261.378,66 kr38,34 kr (3%)
6. maj 20261.417 kr38,34 kr (3%)
21. mar. 20261.378,66 kr38,34 kr (3%)
20. mar. 20261.417 kr38,34 kr (3%)
17. mar. 20261.378,66 kr38,34 kr (3%)
16. mar. 20261.417 kr38,34 kr (3%)
4. mar. 20261.378,66 kr38,34 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret