Gå til hovedindhold

EL-Grossisten FLOWFIT afspærringsventil 32mm m/håndhjul blyfri rødgods

EL-GrossistenSanitetEAN: 4025416603665
Pris fra 745,86 krtil 830 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 84,14 kr (10% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på FLOWFIT afspærringsventil 32mm m/håndhjul blyfri rødgods og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 745.86 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
FLOWFIT afspærringsventil 32mm m/håndhjul blyfri rødgods
745,86 kr
Til butik
FLOWFIT afspærringsventil 32mm m/håndhjul blyfri rødgods billede

Produktinformation

Geberit FlowFit afspærringsventil: CuSn4Zn2PS, d=32mm

Produktspecifikationer

EAN: 4025416603665
Varenr.: 15843893772623
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Afspærringsventil 32mm m/håndhjul rødgod
830 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad FLOWFIT afspærringsventil 32mm m/håndhjul blyfri rødgods koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad FLOWFIT afspærringsventil 32mm m/håndhjul blyfri rødgods koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN745,86 kr745,86 krKøb
2CS MEGASTORE DK830 kr869 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for FLOWFIT afspærringsventil 32mm m/håndhjul blyfri rødgods

PriceData har fulgt prisen på FLOWFIT afspærringsventil 32mm m/håndhjul blyfri rødgods i 131 dage. Laveste pris i perioden er 745,86 kr (registreret d. 17. maj 2026), højeste er 920 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 890 kr.

Den nuværende pris på 745,86 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for FLOWFIT afspærringsventil 32mm m/håndhjul blyfri rødgods. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for FLOWFIT afspærringsventil 32mm m/håndhjul blyfri rødgods de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026745,86 kr84,14 kr (10%)
23. maj 2026830 kr84,14 kr (11%)
17. maj 2026745,86 kr84,14 kr (10%)
30. apr. 2026830 kr88,3 kr (10%)
23. apr. 2026918,3 kr1,7 kr (0%)
22. apr. 2026920 kr1,7 kr (0%)
19. apr. 2026918,3 kr1,7 kr (0%)
18. apr. 2026920 kr1,7 kr (0%)
15. apr. 2026918,3 kr1,7 kr (0%)
14. apr. 2026920 kr1,7 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret