Gå til hovedindhold

FLAMCO Automatisk luftudlader 1/2 med lukkeventil. Tåler 50% glycol

FlamcoEludstyrEAN: 8712874277403
Pris fra 117 krtil 175 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 58 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 102 kr 24. mar.

Sammenlign priser på FLAMCO Automatisk luftudlader 1/2 med lukkeventil. Tåler 50% glycol og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 117 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
FLAMCO Automatisk luftudlader 1/2 med lukkeventil. Tåler 50% glycol
117 kr
Til butik
FLAMCO Automatisk luftudlader 1/2 med lukkeventil. Tåler 50% glycol billede

Produktspecifikationer

Mærke: FLAMCO
Kategori: Luftudlader
Farve: 1
Artikel nr.: 27740
EAN: 8712874277403
Varenr.: 3336161
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Flamco Luftudlader Flexvent med luk 1/2"
127 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Flamco automatisk luftudlader 1/2", lukkeautomatik, 10 bar
129 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Flamco Flexvent automatisk luftudlader med lukkeaut. 1/2´´
131 kr
Til butik
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Flamco Flexvent 1/2 automatisk udlufter
152,75 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Flamco Flexvent 1/2" automatisk udlufter
159,56 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Aut. Luftudlader 1/2" Med Ventil
169,7 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Aut. luftudlader 1/2" med ventil
175 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad FLAMCO Automatisk luftudlader 1/2 med lukkeventil. Tåler 50% glycol koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad FLAMCO Automatisk luftudlader 1/2 med lukkeventil. Tåler 50% glycol koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK117 kr156 krKøb
2Proshop DK127 kr166 krKøb
3CompletVVS129 kr129 krKøb
4Elvvs.dk131 kr131 krKøb
5VVS.dk152,75 kr152,75 krKøb
6EL-GROSSISTEN159,56 kr159,56 krKøb
7Billigelogvvs.dk169,7 kr169,7 krKøb
8MaintainIt175 kr175 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for FLAMCO Automatisk luftudlader 1/2 med lukkeventil. Tåler 50% glycol

PriceData har fulgt prisen på FLAMCO Automatisk luftudlader 1/2 med lukkeventil. Tåler 50% glycol i 183 dage. Laveste pris i perioden er 102 kr (registreret d. 24. marts 2026), højeste er 130 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 111 kr.

Den nuværende pris på 117 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 8% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for FLAMCO Automatisk luftudlader 1/2 med lukkeventil. Tåler 50% glycol. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for FLAMCO Automatisk luftudlader 1/2 med lukkeventil. Tåler 50% glycol de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026117 kr8 kr (7%)
29. maj 2026109 kr1 kr (1%)
7. maj 2026108 kr1 kr (1%)
30. apr. 2026107 kr1 kr (1%)
25. apr. 2026106 kr1 kr (1%)
23. apr. 2026105 kr1 kr (1%)
21. apr. 2026104 kr1 kr (1%)
15. apr. 2026103 kr1 kr (1%)
24. mar. 2026102 kr1 kr (1%)
19. mar. 2026103 kr3 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret