Gå til hovedindhold

Flamco Flexvent automatisk luftudlader med lukkeaut., 3/8´´

FlamcoEludstyrEAN: 8712874277502
Pris fra 107 krtil 146,25 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 39,25 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 100 kr 11. maj

Sammenlign priser på Flamco Flexvent automatisk luftudlader med lukkeaut., 3/8´´ og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 107 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
FleXvent Aut.air dl.3/8 - Flamco Inkl. lugeakt.
107 kr
Til butik
FleXvent Aut.air dl.3/8 - Flamco Inkl. lugeakt. billede

Produktspecifikationer

Mærke: FLAMCO
Kategori: Luftudlader
Farve: 1
Artikel nr.: 27750
EAN: 8712874277502
Varenr.: 3336162
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Flamco Luftudlader Flexvent 3/8" med luk
107 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Flamco automatisk luftudlader 3/8", lukkeautomatik, 10 bar
115 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Flamco automatisk luftudlader 3/8", lukkeautomatik, 10 bar
119 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
AUT. LUFTUDLADER 3/8" MED VENTIL
132,51 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Flamco Flexvent automatisk luftudlader med lukkeaut., 3/8´´
135 kr
Til butik
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
3/8 Flamco automatisk luftudlader
136,75 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Aut. Luftudlader 3/8" Med Ventil
140,93 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Aut. luftudlader 3/8" med ventil
146,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Flamco Flexvent automatisk luftudlader med lukkeaut., 3/8´´ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Flamco Flexvent automatisk luftudlader med lukkeaut., 3/8´´ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK107 kr146 krKøb
2Proshop DK107 kr146 krKøb
3BilligVVS DK115 kr115 krKøb
4CompletVVS119 kr119 krKøb
5EL-GROSSISTEN132,51 kr132,51 krKøb
6Elvvs.dk135 kr135 krKøb
7VVS.dk136,75 kr136,75 krKøb
8Billigelogvvs.dk140,93 kr140,93 krKøb
9MaintainIt146,25 kr146,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Flamco Flexvent automatisk luftudlader med lukkeaut., 3/8´´

PriceData har fulgt prisen på Flamco Flexvent automatisk luftudlader med lukkeaut., 3/8´´ i 182 dage. Laveste pris i perioden er 95 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 107 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 101 kr.

Den nuværende pris på 107 kr er 6% over normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Flamco Flexvent automatisk luftudlader med lukkeaut., 3/8´´. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Flamco Flexvent automatisk luftudlader med lukkeaut., 3/8´´ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026107 kr6 kr (6%)
29. maj 2026101 kr1 kr (1%)
11. maj 2026100 kr1 kr (1%)
9. maj 2026101 kr1 kr (1%)
6. maj 2026100 kr1 kr (1%)
5. maj 2026101 kr1 kr (1%)
30. apr. 2026100 kr1 kr (1%)
18. apr. 2026101 kr6 kr (6%)
17. apr. 2026107 kr6 kr (6%)
9. mar. 2026101 kr5 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret