Gå til hovedindhold

None Flad pensel Mercato M, kunststof skaft, mixbørster 70mm - 1603282

NoneLegetøjEAN: 9002588723464
Pris fra 23 krtil 34 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 11 kr (32% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 18,4 kr 16. apr.

Sammenlign priser på Flad pensel Mercato M, kunststof skaft, mixbørster 70mm - 1603282 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 23 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til RenBåd.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Flad pensel Mercato M, kunststof skaft, mixbørster 70mm
-32%23 kr
Før 34 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Flad pensel Mercato M, kunststof skaft, mixbørster 70mm billede

Produktinformation

Flad pensel til marinemaling Mercato M er en flad 70 mm pensel med kunststofskaft og mixbørster til maling og lakering på båd. Den bruges til både vandbaserede og opløsningsmiddelbaserede malinger og lakker og passer til flader, kanter og lister på skrog...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: None
Kategori: ruller & spartler
EAN: 9002588723464
Varenr.: 53936041230665
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fladpensel Mercato M 70mm gul
26,85 kr
Til butik
Gå til Watski DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Marin pensel mercato m 70mm, schuller
34 kr
Til butik
Marin pensel mercato m 70mm, schuller billede

Produktinformation

God pensel serie med god malingsoptag, afgivelse og fromstabil, Anvendelig til maling med vand- og opløsningsmiddels baserede malinger og lakker. Fuldt limet mixbørste, plasthåndtag og galvaniseret tin.

Produktspecifikationer

Kategori: Universalpensler
Artikel nr.: 1603282
EAN: 9002588723464
Varenr.: 112332
Gå til Anyparts
TrustScore 4 ud af 53,8
Flad pensel Mercato M, kunststof skaft, mixbørster 70mm - 1603282
34 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Flad pensel Mercato M, kunststof skaft, mixbørster 70mm - 1603282 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Flad pensel Mercato M, kunststof skaft, mixbørster 70mm - 1603282 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1RenBåd.dk23 kr23 krKøb
2CS MEGASTORE DK26,85 kr65,85 krKøb
3Watski DK34 kr34 krKøb
4Anyparts34 kr34 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Flad pensel Mercato M, kunststof skaft, mixbørster 70mm - 1603282

PriceData har fulgt prisen på Flad pensel Mercato M, kunststof skaft, mixbørster 70mm - 1603282 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 18,4 kr (registreret d. 16. april 2026), højeste er 34 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 28 kr.

Den nuværende pris på 23 kr er 18% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 44 prisfald og 39 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 82 prisændringer for Flad pensel Mercato M, kunststof skaft, mixbørster 70mm - 1603282. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 82 prisændringer for Flad pensel Mercato M, kunststof skaft, mixbørster 70mm - 1603282 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202623 kr4 kr (21%)
30. maj 202619 kr5 kr (21%)
29. maj 202624 kr2 kr (9%)
26. maj 202622 kr2 kr (8%)
22. maj 202624 kr2,88 kr (14%)
12. maj 202621,12 kr8,88 kr (30%)
11. maj 202630 kr8,88 kr (42%)
8. maj 202621,12 kr3,88 kr (16%)
6. maj 202625 kr1,77 kr (8%)
5. maj 202623,23 kr1,41 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret