Gå til hovedindhold

None Flad pensel Mercato M, kunststof skaft, mixbørster 30mm - 1603276

NoneLegetøjEAN: 9002588723426
Pris fra 12 krtil 20 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 8 kr (40% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 10 kr 27. apr.

Sammenlign priser på Flad pensel Mercato M, kunststof skaft, mixbørster 30mm - 1603276 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 12 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til RenBåd.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Flad pensel Mercato M, kunststof skaft, mixbørster 30mm
-29%12 kr
Før 17 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Flad pensel Mercato M, kunststof skaft, mixbørster 30mm billede

Produktinformation

Flad pensel med god malingsoptag, afgivelse og fromstabil, som er anvendelig til maling med vand- og opløsningsmiddels baserede malinger og lakker. Marinepenslen er en fuldt limet mixbørste med plasthåndtag og galvaniseret tin.

Produktspecifikationer

Mærke: None
Kategori: ruller & spartler
EAN: 9002588723426
Varenr.: 53936037364041
Gå til Watski DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Marin pensel mercato m 30mm, schuller
-6%16 kr
Før 17 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Marin pensel mercato m 30mm, schuller billede

Produktinformation

God pensel serie med god malingsoptag, afgivelse og fromstabil, Anvendelig til maling med vand- og opløsningsmiddels baserede malinger og lakker. Fuldt limet mixbørste, plasthåndtag og galvaniseret tin.

Produktspecifikationer

Kategori: Universalpensler
Artikel nr.: 1603276
EAN: 9002588723426
Varenr.: 112328
Gå til Anyparts
TrustScore 4 ud af 53,8
Flad pensel Mercato M, kunststof skaft, mixbørster 30mm - 1603276
17 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fladpensel Mercato M 30mm gul
20 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Flad pensel Mercato M, kunststof skaft, mixbørster 30mm - 1603276 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Flad pensel Mercato M, kunststof skaft, mixbørster 30mm - 1603276 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1RenBåd.dk12 kr12 krKøb
2Watski DK16 kr16 krKøb
3Anyparts17 kr17 krKøb
4CS MEGASTORE DK20 kr59 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Flad pensel Mercato M, kunststof skaft, mixbørster 30mm - 1603276

PriceData har fulgt prisen på Flad pensel Mercato M, kunststof skaft, mixbørster 30mm - 1603276 i 152 dage. Laveste pris i perioden er 10 kr (registreret d. 16. april 2026), højeste er 16 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 12 kr.

Den nuværende pris på 12 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 25% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Flad pensel Mercato M, kunststof skaft, mixbørster 30mm - 1603276. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Flad pensel Mercato M, kunststof skaft, mixbørster 30mm - 1603276 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202612 kr1 kr (9%)
17. maj 202611 kr5 kr (31%)
5. maj 202616 kr5,09 kr (47%)
4. maj 202610,91 kr5,09 kr (32%)
3. maj 202616 kr5,09 kr (47%)
28. apr. 202610,91 kr
27. apr. 202610 kr1,2 kr (11%)
26. apr. 202611,2 kr
19. apr. 202610,4 kr
16. apr. 202610 kr6 kr (38%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret