Gå til hovedindhold

Schuller Eh'klar Flad pensel Mercato M, kunststof skaft, mixbørster 50mm - 1603278

Schuller Eh'klarLegetøjEAN: 9002588723440
Pris fra 16 krtil 41,5 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 25,5 kr (61% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 12,65 kr 16. apr.

Sammenlign priser på Flad pensel Mercato M, kunststof skaft, mixbørster 50mm - 1603278 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 16 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til RenBåd.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Flad pensel Mercato M, kunststof skaft, mixbørster 50mm
-30%16 kr
Før 23 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Flad pensel Mercato M, kunststof skaft, mixbørster 50mm billede

Produktinformation

Flad marinepensel til bådmaling Mercato M fladpensel er en 50 mm marinepensel med kunststofskaft og mixbørster til vand- og opløsningsmiddelbaserede malinger og lakker. Den passer til fribord, kanter, lister, vinduesrammer og mindre reparationsopgaver på...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: None
Kategori: ruller & spartler
EAN: 9002588723440
Varenr.: 53936039231817
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fladpensel Mercato M 50mm gul
22 kr
Til butik
Gå til Watski DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Marin pensel mercato m 50mm, schuller
23 kr
Til butik
Marin pensel mercato m 50mm, schuller billede

Produktinformation

God pensel serie med god malingsoptag, afgivelse og fromstabil, Anvendelig til maling med vand- og opløsningsmiddels baserede malinger og lakker. Fuldt limet mixbørste, plasthåndtag og galvaniseret tin.

Produktspecifikationer

Kategori: Universalpensler
Artikel nr.: 1603278
EAN: 9002588723440
Varenr.: 112330
Gå til Anyparts
TrustScore 4 ud af 53,8
Flad pensel Mercato M, kunststof skaft, mixbørster 50mm - 1603278
23 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
X-6 fladpensel, 50 mm bredde, 15 mm tykkelse
41,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Flad pensel Mercato M, kunststof skaft, mixbørster 50mm - 1603278 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Flad pensel Mercato M, kunststof skaft, mixbørster 50mm - 1603278 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1RenBåd.dk16 kr16 krKøb
2CS MEGASTORE DK22 kr61 krKøb
3Watski DK23 kr23 krKøb
4Anyparts23 kr23 krKøb
5WATTOO.DK41,5 kr41,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Flad pensel Mercato M, kunststof skaft, mixbørster 50mm - 1603278

PriceData har fulgt prisen på Flad pensel Mercato M, kunststof skaft, mixbørster 50mm - 1603278 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 12,65 kr (registreret d. 16. april 2026), højeste er 23 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 17 kr.

Den nuværende pris på 16 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for Flad pensel Mercato M, kunststof skaft, mixbørster 50mm - 1603278. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for Flad pensel Mercato M, kunststof skaft, mixbørster 50mm - 1603278 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202616 kr3 kr (23%)
1. jun. 202613 kr3 kr (19%)
31. maj 202616 kr3 kr (23%)
30. maj 202613 kr2 kr (13%)
25. maj 202615 kr
22. maj 202615,25 kr
12. maj 202614,52 kr8,48 kr (37%)
11. maj 202623 kr8,48 kr (58%)
8. maj 202614,52 kr2,9 kr (17%)
6. maj 202617,42 kr1,24 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret