Gå til hovedindhold

Fjällräven Travellers MT Zip-Off Herre / Mænd-dark navy-56 - Bukser

FjällrävenBukserEAN: 7323450548780
Pris fra 1.250 krtil 1.399,95 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 149,95 kr (11% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 979 kr 23. apr.

Sammenlign priser på Fjällräven Travellers MT Zip-Off Herre / Mænd-dark navy-56 - Bukser og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1250 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Outdoornu.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Fjällräven Travellers MT Zip-Off Herre / Mænd-dark navy-56 - Bukser
1.250 kr
Til butik
Fjällräven Travellers MT Zip-Off Herre / Mænd-dark navy-56 - Bukser billede

Produktinformation

Hurtigtørrende bukser med aftagelige ben. Perfekt til varme klimaer. Med elastik i taljen.

Produktspecifikationer

Mærke: Fjällräven
Kategori: Bukser
Farve: Mørkeblå
Størrelse: 56
EAN: 7323450548780
Varenr.: FR-84755-dark navy-56
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Fjällräven Mens Travellers MT Zip-off Trs (Blå (DARK NAVY/555) 56)
1.399 kr
Til butik
Fjällräven Mens Travellers MT Zip-off Trs (Blå (DARK NAVY/555) 56) billede

Produktinformation

Fjällräven Travellers MT Zip-off Trousers M er fremstillet i MT Eco - en blanding af genanvendt polyamid og økologisk bomuld - som er kølig, hurtigtørrende og krølfri. Bukserne er perfekte til varme klimaer, da materialet føles behageligt mod huden se...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Fjällräven
Kategori: Zip-off bukser til mænd
Farve: Blå (DARK NAVY/555)
Størrelse: 56
EAN: 7323450548780
Varenr.: 7323450548780
Gå til Pro Outdoor
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Fjällräven Travellers MT Zip-off Trousers Mens, Dark Navy
1.399,95 kr
Til butik
Fjällräven Travellers MT Zip-off Trousers Mens, Dark Navy billede

Produktinformation

Fjällräven Travellers MT Zip-off Trousers Mens Praktiske og alsidige herrebukser til rejse og varme destinationer - designet til at give maksimal fleksibilitet, komfort og lav vægt på farten. Fjällräven Travellers MT Zip-off Trousers er fremstillet i...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Fjällräven
Kategori: Zip-Off Bukser
Størrelse: Str. 56
EAN: 7323450548780
Varenr.: 107-F84755-555-56

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fjällräven Travellers MT Zip-Off Herre / Mænd-dark navy-56 - Bukser koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fjällräven Travellers MT Zip-Off Herre / Mænd-dark navy-56 - Bukser koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Outdoornu.dk1.250 kr1.250 krKøb
2Friluftsland.dk1.399 kr1.399 krKøb
3Pro Outdoor1.399,95 kr1.399,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fjällräven Travellers MT Zip-Off Herre / Mænd-dark navy-56 - Bukser

PriceData har fulgt prisen på Fjällräven Travellers MT Zip-Off Herre / Mænd-dark navy-56 - Bukser i 86 dage. Laveste pris i perioden er 979 kr (registreret d. 11. april 2026), højeste er 1.399,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.211 kr.

Den nuværende pris på 1.250 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Fjällräven Travellers MT Zip-Off Herre / Mænd-dark navy-56 - Bukser. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Fjällräven Travellers MT Zip-Off Herre / Mænd-dark navy-56 - Bukser de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 20261.250 kr149 kr (11%)
23. maj 20261.399 kr149 kr (12%)
12. maj 20261.250 kr271 kr (28%)
23. apr. 2026979 kr420,95 kr (30%)
22. apr. 20261.399,95 kr420,95 kr (43%)
11. apr. 2026979 kr140 kr (13%)
24. mar. 20261.119 kr280,95 kr (20%)
23. mar. 20261.399,95 kr280,95 kr (25%)
9. mar. 20261.119 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret