Gå til hovedindhold

Fjällräven Travellers MT zip-off Kvinder / Damer-light beige-46 - Bukser

FjällrävenBukserEAN: 7323450549978
Pris fra 979 krtil 1.099 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 120 kr (11% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Fjällräven Travellers MT zip-off Kvinder / Damer-light beige-46 - Bukser og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 979 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Fjällräven Womens Travellers Mt Zip-off Trs (Beige (LIGHT BEIGE/191) 46)
-30%979 kr
Før 1.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Fjällräven Womens Travellers Mt Zip-off Trs (Beige (LIGHT BEIGE/191) 46) billede

Produktinformation

Lette og alsidige zip-off bukser i et hurtigttørrende materiale. Meget velegnet til både rejsebrug og vandreture i varmt klima.Fjällräven Womens Travellers MT Zip-off Trousers er bukser og shorts i én. De komfortable zip-off bukser er utroligt a

Produktspecifikationer

Mærke: Fjällräven
Kategori: Zip-off bukser til kvinder
Farve: Beige (LIGHT BEIGE/191)
Størrelse: 46
EAN: 7323450549978
Varenr.: 7323450549978
Gå til Outdoornu.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Fjällräven Travellers MT zip-off Kvinder / Damer-light beige-46 - Bukser
1.099 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fjällräven Travellers MT zip-off Kvinder / Damer-light beige-46 - Bukser koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fjällräven Travellers MT zip-off Kvinder / Damer-light beige-46 - Bukser koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Friluftsland.dk979 kr979 krKøb
2Outdoornu.dk1.099 kr1.099 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fjällräven Travellers MT zip-off Kvinder / Damer-light beige-46 - Bukser

PriceData har fulgt prisen på Fjällräven Travellers MT zip-off Kvinder / Damer-light beige-46 - Bukser i 160 dage. Laveste pris i perioden er 979 kr (registreret d. 26. december 2025), højeste er 1.099 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.039 kr.

Den nuværende pris på 979 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Fjällräven Travellers MT zip-off Kvinder / Damer-light beige-46 - Bukser. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Fjällräven Travellers MT zip-off Kvinder / Damer-light beige-46 - Bukser de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026979 kr120 kr (11%)
24. maj 20261.099 kr120 kr (12%)
23. maj 2026979 kr120 kr (11%)
21. maj 20261.099 kr120 kr (12%)
8. maj 2026979 kr120 kr (11%)
23. apr. 20261.099 kr120 kr (12%)
22. apr. 2026979 kr120 kr (11%)
27. jan. 20261.099 kr120 kr (12%)
23. jan. 2026979 kr120 kr (11%)
22. jan. 20261.099 kr120 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret