Gå til hovedindhold

Fiskars Traktörpanna Hard Face 24 cm Keramisk 1075528

FiskarsSautépanderEAN: 6424002019985
Pris fra 433 krtil 759 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 326 kr (43% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Fiskars Traktörpanna Hard Face 24 cm Keramisk 1075528 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 433 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fiskars Hard Face Sauté Pan - 24 cm with Lid
433 kr
Til butik
Fiskars Hard Face Sauté Pan - 24 cm with Lid billede

Produktinformation

Fiskars Hard Face Non-stick stegepande 24 cm Kan lide en udfordring og har en non-stick Ceratec™ Superior keramisk belægning til ubekymret madlavning. Gryden er fremstillet af 100 % genanvendt aluminium og fordeler varmen jævnt på alle kogeplader. Et gennemsigtigt, varmebestandigt glaslåg gør det nemt at overvåge madlavningen og har to forskellige kogeplader. Ovnsikker op til 150ºC. Fremstillet i Finland.

Produktspecifikationer

Mærke: Fiskars
Kategori: Pander
Artikel nr.: 1075528
EAN: 6424002019985
Varenr.: 3415418
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Fiskars Hard Face traktørpande Ceratec Superior 24 cm
-56%441 kr
Før 999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Stegepande 24 cm med låg - Fiskars non-stick
-6%589 kr
Før 629 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Stegepande 24 cm med låg - Fiskars non-stick billede

Produktinformation

Fordele ved stegepande med non-stickDenne alsidige stegepande 24 cm fra Fiskars er et praktisk valg til hverdagsmadlavning. Non-stick belægningen gør det let at stege uden at maden sætter sig fast, og låget hjælper med at holde på varme og saft, når du simrer eller vil undgå sprøjt. En god størrelse til alt fra æg og pandekager til grøntsager og mindre kødudskæringer.Til køkkenet der ønsker enkelhed og kontrolPanden har et håndtag med behageligt greb og et gennemsigtigt låg, så du kan følge tilberedningen uden at løfte det. Den runde form og høje sider giver plads til saucer og retter, der kræver lidt ekstra væske.Type: Stegepande med lågDiameter: 24 cmBelægning: Non-stickBrand: Fiskars...

Produktspecifikationer

Mærke: Fiskars
Kategori: Gryder og Stegepander
Vægt: 2.37g
EAN: 6424002019985
Varenr.: 1984611
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Stegepande 24 cm med låg - Fiskars non-stick
-6%609 kr
Før 649 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Fiskars Traktörpanna Hard Face 24 cm Keramisk 1075528
-10%650 kr
Før 719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Traktorpande Hard Face 24 cm Keramik 1075528
-14%759 kr
Før 879 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fiskars Traktörpanna Hard Face 24 cm Keramisk 1075528 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fiskars Traktörpanna Hard Face 24 cm Keramisk 1075528 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK433 kr472 krKøb
2KitchenTime DK441 kr490 krKøb
3Boligcenter DK589 kr589 krKøb
4Vivas DK609 kr688 krKøb
5Teknikproffset DK650 kr709 krKøb
6Estore DK759 kr759 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fiskars Traktörpanna Hard Face 24 cm Keramisk 1075528

PriceData har fulgt prisen på Fiskars Traktörpanna Hard Face 24 cm Keramisk 1075528 i 166 dage. Laveste pris i perioden er 399 kr (registreret d. 23. december 2025), højeste er 509 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 449 kr.

Den nuværende pris på 433 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for Fiskars Traktörpanna Hard Face 24 cm Keramisk 1075528. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for Fiskars Traktörpanna Hard Face 24 cm Keramisk 1075528 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026433 kr8 kr (2%)
31. maj 2026441 kr8 kr (2%)
26. maj 2026433 kr8 kr (2%)
23. maj 2026441 kr8 kr (2%)
2. maj 2026433 kr8 kr (2%)
8. apr. 2026441 kr11 kr (2%)
30. mar. 2026452 kr13 kr (3%)
28. mar. 2026465 kr1 kr (0%)
27. mar. 2026466 kr39 kr (8%)
26. mar. 2026505 kr37 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret