Gå til hovedindhold

Fiskars FF stegepande med låg 26 cm med keramisk belægning

FiskarsSautépanderEAN: 6424002018780
Pris fra 312 krtil 539 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 227 kr (42% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 291 kr 22. maj

Sammenlign priser på Fiskars FF stegepande med låg 26 cm med keramisk belægning og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 312 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fiskars FunctionalForm Sauté Pan - 26 cm
312 kr
Til butik
Fiskars FunctionalForm Sauté Pan - 26 cm billede

Produktinformation

Functional Form er en bred vifte af redskaber, der letter og bringer glæde i køkkenet FF sauterpande 26 cm med plastfri, keramisk belægning (Ceratec) er velegnet til alle typer hverdagsmadlavning. Gode non-stick egenskaber. Hus lavet af 90% genanvendt rustfrit stål. Max stegetemperatur 270°C. Max ovntemperatur 150°C. Fremstillet i Finland. Specifikationer: - Plastfri - Keramisk belægning (Ceratec) - Gode non-stick egenskaber - Krop lavet af 90% genanvendt rustfrit stål - Max stegetemperatur 270°C - Max ovntemperatur 150°C - Fremstillet i Finland...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Fiskars
Kategori: Pander
Artikel nr.: 1072314
EAN: 6424002018780
Varenr.: 3415350
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fiskars FF stegepande med låg 26 cm med keramisk belægning
318 kr
Til butik
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Fiskars Functional Form keramisk stegepande 26 cm
-47%319 kr
Før 599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Sauteuse pande 26 cm - Fiskars med glaslåg, rustfrit stål
-35%379 kr
Før 579 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sauteuse pande 26 cm - Fiskars med glaslåg, rustfrit stål
-33%399 kr
Før 599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Fiskars Traktörpanna FF 26 cm keramisk 1072314
-11%437 kr
Før 489 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Fiskars - Functional Form - Sauterpande Med Låg - 26 Cm
479,95 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Traktorpande FF 26 cm keramik 1072314
-13%539 kr
Før 619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fiskars FF stegepande med låg 26 cm med keramisk belægning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fiskars FF stegepande med låg 26 cm med keramisk belægning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK312 kr351 krKøb
2CS MEGASTORE DK318 kr357 krKøb
3KitchenTime DK319 kr368 krKøb
4Boligcenter DK379 kr379 krKøb
5Vivas DK399 kr478 krKøb
6Teknikproffset DK437 kr496 krKøb
7Gucca.dk479,95 kr479,95 krKøb
8Estore DK539 kr539 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fiskars FF stegepande med låg 26 cm med keramisk belægning

PriceData har fulgt prisen på Fiskars FF stegepande med låg 26 cm med keramisk belægning i 180 dage. Laveste pris i perioden er 291 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 372 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 330 kr.

Den nuværende pris på 312 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for Fiskars FF stegepande med låg 26 cm med keramisk belægning. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for Fiskars FF stegepande med låg 26 cm med keramisk belægning de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026312 kr21 kr (7%)
22. maj 2026291 kr21 kr (7%)
10. apr. 2026312 kr1 kr (0%)
6. apr. 2026311 kr1 kr (0%)
20. mar. 2026312 kr54 kr (15%)
17. mar. 2026366 kr7 kr (2%)
16. mar. 2026359 kr40 kr (13%)
21. feb. 2026319 kr4 kr (1%)
18. feb. 2026323 kr30 kr (8%)
17. feb. 2026353 kr30 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret