Gå til hovedindhold

Fiskars - Hard Face - Kasserolle Med Låg - Non-stick - Induktion

Pris fra 394 krtil 819 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 425 kr (52% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 389 kr 2. maj

Sammenlign priser på Fiskars - Hard Face - Kasserolle Med Låg - Non-stick - Induktion og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 394 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fiskars Hard Face Saucepan 2.5 L with Lid
394 kr
Til butik
Fiskars Hard Face Saucepan 2.5 L with Lid billede

Produktinformation

Fiskars Hard Face Steel Gryde 2,5 L / 32 cm Den kan klare de hårdeste hverdagsopgaver og fungerer godt til alle lejligheder, især til væskebaseret madlavning. En ubehandlet, holdbar 3-lags krop lavet af 90 % genbrugsstål fordeler varmen jævnt på tværs af alle kogeplader. Gryden har en indvendig måleskala og leveres med et hærdet glaslåg med to funktionelle kogeplader. Håndtaget forbliver køligt for et behageligt greb.

Produktspecifikationer

Mærke: Fiskars
Kategori: Gryder
Artikel nr.: 1075525
EAN: 6424002019954
Varenr.: 3415413
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Fiskars Hard Face kasserolle med låg Ceratec Superior 2,5 L
-55%402 kr
Før 899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kastrull Hard Face 2,5 L med lock Keramaisk 1075525
411 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Fiskars - Hard Face - Kasserolle Med Låg - Non-stick - Induktion
599,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Fiskars Kastrull Hard Face 2,5 L med lock Keramaisk 1075525
-7%602 kr
Før 649 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Kasserolle Hard Face 2,5 L med låg Keramik 1075525
-14%679 kr
Før 789 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Gryde 2,5 l med låg - Fiskars Hard Face, non-stick
799 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Gryde 2,5 l med låg - Fiskars Hard Face, non-stick
819 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fiskars - Hard Face - Kasserolle Med Låg - Non-stick - Induktion koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fiskars - Hard Face - Kasserolle Med Låg - Non-stick - Induktion koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK394 kr433 krKøb
2KitchenTime DK402 kr451 krKøb
3CS MEGASTORE DK411 kr450 krKøb
4Gucca.dk599,95 kr599,95 krKøb
5Teknikproffset DK602 kr661 krKøb
6Estore DK679 kr679 krKøb
7Boligcenter DK799 kr799 krKøb
8Vivas DK819 kr898 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fiskars - Hard Face - Kasserolle Med Låg - Non-stick - Induktion

PriceData har fulgt prisen på Fiskars - Hard Face - Kasserolle Med Låg - Non-stick - Induktion i 173 dage. Laveste pris i perioden er 359 kr (registreret d. 25. december 2025), højeste er 507 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 434 kr.

Den nuværende pris på 394 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for Fiskars - Hard Face - Kasserolle Med Låg - Non-stick - Induktion. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for Fiskars - Hard Face - Kasserolle Med Låg - Non-stick - Induktion de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026394 kr8 kr (2%)
29. maj 2026402 kr8 kr (2%)
27. maj 2026410 kr21 kr (5%)
2. maj 2026389 kr19 kr (5%)
1. maj 2026408 kr7 kr (2%)
27. apr. 2026415 kr8 kr (2%)
25. apr. 2026423 kr8 kr (2%)
14. apr. 2026431 kr1 kr (0%)
9. apr. 2026432 kr8 kr (2%)
4. apr. 2026440 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret