Gå til hovedindhold

Fiskars FS.KASSEROLLE 1,8 L MED NON-STICK BELÆGNING OG LÅG MED HÅRD OVERFLADE

Pris fra 358 krtil 739 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 381 kr (52% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 311,91 kr 13. maj

Sammenlign priser på FS.KASSEROLLE 1,8 L MED NON-STICK BELÆGNING OG LÅG MED HÅRD OVERFLADE og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 358 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Fiskars Hard Face kasserolle med låg Ceratec Superior 1,8 L
-55%358 kr
Før 799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Fiskars Hard Face kasserolle med låg Ceratec Superior 1,8 L billede

Produktinformation

Fiskars Hard Face kasserolle med låg Ceratec Superior 1,8 L

Produktspecifikationer

Mærke: Fiskars
Kategori: Kasseroller
EAN: 6424002019947
Varenr.: 636927-01
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
FS.KASSEROLLE 1,8 L MED NON-STICK BELÆGNING OG LÅG MED HÅRD OVERFLADE
367 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fiskars Hard Face Saucepan 1.8 L with Lid
463 kr
Til butik
Fiskars Hard Face Saucepan 1.8 L with Lid billede

Produktinformation

Fiskars Hard Face Steel Gryde 1,8 L / 32 cm Den kan klare de hårdeste hverdagsopgaver og fungerer godt til alle lejligheder, især til væskebaseret madlavning. En ubehandlet, holdbar 3-lags krop lavet af 90 % genbrugsstål fordeler varmen jævnt på tværs af alle kogeplader. Gryden har en indvendig måleskala og leveres med et hærdet glaslåg med to funktionelle kogeplader. Håndtaget forbliver køligt for et behageligt greb.

Produktspecifikationer

Mærke: Fiskars
Kategori: Gryder
Artikel nr.: 1075524
EAN: 6424002019947
Varenr.: 3415412
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Fiskars Kastrull Hard Face 1,8 L med lock Keramisk 1075524
-12%511 kr
Før 579 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Fiskars - Hard Face - Kasserolle Med Låg - Non-stick - Induktion
559,95 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Kasserolle Hard Face 1,8 L med låg Keramik 1075524
-13%609 kr
Før 699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Gryde/saucesejer 1,8 l med låg - Fiskars non-stick
719 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Gryde/saucesejer 1,8 l med låg - Fiskars non-stick
739 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad FS.KASSEROLLE 1,8 L MED NON-STICK BELÆGNING OG LÅG MED HÅRD OVERFLADE koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad FS.KASSEROLLE 1,8 L MED NON-STICK BELÆGNING OG LÅG MED HÅRD OVERFLADE koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1KitchenTime DK358 kr407 krKøb
2CS MEGASTORE DK367 kr406 krKøb
3Proshop DK463 kr502 krKøb
4Teknikproffset DK511 kr570 krKøb
5Gucca.dk559,95 kr559,95 krKøb
6Estore DK609 kr609 krKøb
7Boligcenter DK719 kr719 krKøb
8Vivas DK739 kr818 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for FS.KASSEROLLE 1,8 L MED NON-STICK BELÆGNING OG LÅG MED HÅRD OVERFLADE

PriceData har fulgt prisen på FS.KASSEROLLE 1,8 L MED NON-STICK BELÆGNING OG LÅG MED HÅRD OVERFLADE i 165 dage. Laveste pris i perioden er 311,91 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 450 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 374 kr.

Den nuværende pris på 358 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 15% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for FS.KASSEROLLE 1,8 L MED NON-STICK BELÆGNING OG LÅG MED HÅRD OVERFLADE. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for FS.KASSEROLLE 1,8 L MED NON-STICK BELÆGNING OG LÅG MED HÅRD OVERFLADE de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026358 kr8 kr (2%)
22. maj 2026366 kr17 kr (5%)
20. maj 2026349 kr35 kr (11%)
19. maj 2026314 kr2,09 kr (1%)
13. maj 2026311,91 kr54,09 kr (15%)
28. apr. 2026366 kr8 kr (2%)
26. apr. 2026374 kr8 kr (2%)
1. apr. 2026382 kr16 kr (4%)
30. mar. 2026366 kr2 kr (1%)
29. mar. 2026368 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret