Gå til hovedindhold

FINDER Sokkel til relæ 60, 11 polet, relæ med ben i cirkel, sokkel serie 90

FinderEludstyrEAN: 8012823072555
Pris fra 29 krtil 43,75 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 14,75 kr (34% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på FINDER Sokkel til relæ 60, 11 polet, relæ med ben i cirkel, sokkel serie 90 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 29 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
FINDER Sokkel til relæ 60, 11 polet, relæ med ben i cirkel, sokkel serie 90
29 kr
Til butik
FINDER Sokkel til relæ 60, 11 polet, relæ med ben i cirkel, sokkel serie 90 billede

Produktspecifikationer

Mærke: FINDER
Kategori: Diverse tavlemateriel
Farve: 1
Artikel nr.: 90.21
EAN: 8012823072555
Varenr.: 4243526
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Finder sokkel til stikbendsrelæ serie 60.13
30 kr
Til butik
Finder sokkel til stikbendsrelæ serie 60.13 billede

Produktinformation

Finder sokkel for 11 bens til serie 60.13 Serie 90 Finder er et Italiensk brand indenfor produktsion af elektriske enheder. Med høj kvalitet og grundig testcyklusser produceres over 400.000 enhender om dagen

Produktspecifikationer

Mærke: Finder
Kategori: CEE & industrimateriel
EAN: 8012823072555
Varenr.: 6222400660
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SOKKEL TIL RELÆ 60, 11 POLET, (RUND)
34,96 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Sokkel Til Relæ 60, 11 Polet, (Rund)
42,12 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Sokkel til relæ 60, 11 polet, (rund)
43,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad FINDER Sokkel til relæ 60, 11 polet, relæ med ben i cirkel, sokkel serie 90 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad FINDER Sokkel til relæ 60, 11 polet, relæ med ben i cirkel, sokkel serie 90 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK29 kr68 krKøb
2LavprisEl30 kr30 krKøb
3EL-GROSSISTEN34,96 kr34,96 krKøb
4Billigelogvvs.dk42,12 kr42,12 krKøb
5MaintainIt43,75 kr43,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for FINDER Sokkel til relæ 60, 11 polet, relæ med ben i cirkel, sokkel serie 90

PriceData har fulgt prisen på FINDER Sokkel til relæ 60, 11 polet, relæ med ben i cirkel, sokkel serie 90 i 175 dage. Laveste pris i perioden er 27 kr (registreret d. 16. januar 2026), højeste er 37,26 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 31 kr.

Den nuværende pris på 29 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for FINDER Sokkel til relæ 60, 11 polet, relæ med ben i cirkel, sokkel serie 90. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for FINDER Sokkel til relæ 60, 11 polet, relæ med ben i cirkel, sokkel serie 90 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
10. maj 202629 kr2 kr (6%)
9. maj 202631 kr1 kr (3%)
8. maj 202630 kr1 kr (3%)
6. maj 202629 kr1 kr (3%)
5. maj 202630 kr1 kr (3%)
30. apr. 202629 kr1 kr (3%)
24. apr. 202630 kr2 kr (6%)
23. apr. 202632 kr2 kr (7%)
22. apr. 202630 kr2 kr (6%)
20. apr. 202632 kr2 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret