Gå til hovedindhold

Fejebakke, Vikan, 29,5x33x10cm, flere farver, PP - Grå | Koste, Skovle & Skafter | Fjernlager | Fødevarer Håndtering

VikanFejebakkerEAN: 5705022014237
Pris fra 73,1 krtil 194 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 120,9 kr (62% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Fejebakke, Vikan, 29,5x33x10cm, flere farver, PP - Grå | Koste, Skovle & Skafter | Fjernlager | Fødevarer Håndtering og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 73.1 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Fejebakke, Vikan, 29,5x33x10cm, flere farver, PP - Grå | Koste, Skovle & Skafter | Fjernlager | Fødevarer Håndtering
-20%73,1 kr
Før 91,38 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Fejebakke, Vikan, 29,5x33x10cm, flere farver, PP - Grå | Koste, Skovle & Skafter | Fjernlager | Fødevarer Håndtering billede

Produktinformation

Fejebakken fra Vikan er et must-have redskab til din rengøringsrutine. Den er lavet af holdbart PP-materiale, hvilket gør den både robust og langtidsholdbar. Med dimensioner på 29,5 x 33 x 10 cm har fejebakken en ideel størrelse til effektiv rengøring af...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Skovle & Skafter
EAN: 5705022014237
Varenr.: 47429038866769
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Vikan Fejebakke, 295 mm, Grå
91,38 kr
Til butik
Vikan Fejebakke, 295 mm, Grå billede

Produktinformation

Fjern madrester og støv fra gulve og arbejdsflader med denne ergonomiske fejebakke. Fejebakken har et solidt, holdbart og rengøringsvenligt fejeblad og er velegnet til brug i fødevareindustrien. Bruges sammen med håndbørste 4587 og 4589.

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Rengøring og rengøringsmidler
EAN: 5705022014237
Varenr.: 590714
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Vikan fejebakke 295mm grå
194 kr
Til butik
Vikan fejebakke 295mm grå billede

Produktinformation

Produktspecifikationer

Kategori: Fejebakker
EAN: 5705022014237
Varenr.: 2928404

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fejebakke, Vikan, 29,5x33x10cm, flere farver, PP - Grå | Koste, Skovle & Skafter | Fjernlager | Fødevarer Håndtering koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fejebakke, Vikan, 29,5x33x10cm, flere farver, PP - Grå | Koste, Skovle & Skafter | Fjernlager | Fødevarer Håndtering koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten73,1 kr73,1 krKøb
2Globaltools.dk91,38 kr91,38 krKøb
3Elvvs.dk194 kr194 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fejebakke, Vikan, 29,5x33x10cm, flere farver, PP - Grå | Koste, Skovle & Skafter | Fjernlager | Fødevarer Håndtering

PriceData har fulgt prisen på Fejebakke, Vikan, 29,5x33x10cm, flere farver, PP - Grå | Koste, Skovle & Skafter | Fjernlager | Fødevarer Håndtering i 154 dage. Laveste pris i perioden er 73,1 kr (registreret d. 21. april 2026), højeste er 171 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 106 kr.

Den nuværende pris på 73,1 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 52 prisændringer for Fejebakke, Vikan, 29,5x33x10cm, flere farver, PP - Grå | Koste, Skovle & Skafter | Fjernlager | Fødevarer Håndtering. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 52 prisændringer for Fejebakke, Vikan, 29,5x33x10cm, flere farver, PP - Grå | Koste, Skovle & Skafter | Fjernlager | Fødevarer Håndtering de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202673,1 kr18,28 kr (20%)
24. maj 202691,38 kr18,28 kr (25%)
21. maj 202673,1 kr18,28 kr (20%)
19. maj 202691,38 kr18,28 kr (25%)
18. maj 202673,1 kr18,28 kr (20%)
16. maj 202691,38 kr18,28 kr (25%)
12. maj 202673,1 kr18,28 kr (20%)
11. maj 202691,38 kr18,28 kr (25%)
4. maj 202673,1 kr18,28 kr (20%)
3. maj 202691,38 kr18,28 kr (25%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret