Gå til hovedindhold

Fejebakke med lang skaft, Vikan, 33x20x8,8cm, flere farver, aluminium/PP - Hvid | Koste, Skovle & Skafter | Fødevaregodkendt | NODISCOUNT

VikanFejebakkerEAN: 5705022017894
Pris fra 149 krtil 453 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 304 kr (67% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 137,38 kr 23. maj

Sammenlign priser på Fejebakke med lang skaft, Vikan, 33x20x8,8cm, flere farver, aluminium/PP - Hvid | Koste, Skovle & Skafter | Fødevaregodkendt | NODISCOUNT og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 149 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fejebakke, Vikan, hvid, aluminium/PP, med lang skaft
149 kr
Til butik
Fejebakke, Vikan, hvid, aluminium/PP, med lang skaft billede

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Opvaskebaljer & Spande
Farve: 1
Artikel nr.: 56625
EAN: 5705022017894
Varenr.: 24843597
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Fejebakke med lang skaft, Vikan, 33x20x8,8cm, flere farver, aluminium/PP - Hvid | Koste, Skovle & Skafter | Fødevaregodkendt | NODISCOUNT
-20%170,7 kr
Før 213,38 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Fejebakke med lang skaft, Vikan, 33x20x8,8cm, flere farver, aluminium/PP - Hvid | Koste, Skovle & Skafter | Fødevaregodkendt | NODISCOUNT billede

Produktinformation

Fejebakke med langt skaft fra Vikan er det perfekte redskab til effektiv rengøring i hjemmet eller på arbejdspladsen. Fejebakken har et praktisk design, der letter opfejning af snavs. Den forreste del af fejelæben er hævet, så det opfejede snavs ikke så l...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Skovle & Skafter
EAN: 5705022017894
Varenr.: 47429038178641
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Vikan fejebakke med langt skaft 330mm hvid
453 kr
Til butik
Vikan fejebakke med langt skaft 330mm hvid billede

Produktinformation

Fejelæbens design letter opfejning på fejebakken. Den forreste del af fejelæben er hævet således at opfejet snavs ikke let glider ud af fejebakken igen. De høje sider og bagkant sikrer at fejebakken kan indeholde en stor mængde snavs.

Produktspecifikationer

Kategori: Fejebakker
EAN: 5705022017894
Varenr.: 2928449

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fejebakke med lang skaft, Vikan, 33x20x8,8cm, flere farver, aluminium/PP - Hvid | Koste, Skovle & Skafter | Fødevaregodkendt | NODISCOUNT koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fejebakke med lang skaft, Vikan, 33x20x8,8cm, flere farver, aluminium/PP - Hvid | Koste, Skovle & Skafter | Fødevaregodkendt | NODISCOUNT koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK149 kr188 krKøb
2Sikkerhedsgiganten170,7 kr170,7 krKøb
3Elvvs.dk453 kr453 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fejebakke med lang skaft, Vikan, 33x20x8,8cm, flere farver, aluminium/PP - Hvid | Koste, Skovle & Skafter | Fødevaregodkendt | NODISCOUNT

PriceData har fulgt prisen på Fejebakke med lang skaft, Vikan, 33x20x8,8cm, flere farver, aluminium/PP - Hvid | Koste, Skovle & Skafter | Fødevaregodkendt | NODISCOUNT i 155 dage. Laveste pris i perioden er 137,38 kr (registreret d. 6. maj 2026), højeste er 340 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 197 kr.

Den nuværende pris på 149 kr er 24% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 8% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for Fejebakke med lang skaft, Vikan, 33x20x8,8cm, flere farver, aluminium/PP - Hvid | Koste, Skovle & Skafter | Fødevaregodkendt | NODISCOUNT. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for Fejebakke med lang skaft, Vikan, 33x20x8,8cm, flere farver, aluminium/PP - Hvid | Koste, Skovle & Skafter | Fødevaregodkendt | NODISCOUNT de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026149 kr11,62 kr (8%)
23. maj 2026137,38 kr33,32 kr (20%)
22. maj 2026170,7 kr33,32 kr (24%)
15. maj 2026137,38 kr10,62 kr (7%)
14. maj 2026148 kr10,62 kr (8%)
6. maj 2026137,38 kr1,62 kr (1%)
2. maj 2026139 kr10 kr (7%)
1. maj 2026149 kr8 kr (6%)
30. apr. 2026141 kr2 kr (1%)
26. apr. 2026143 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret