Gå til hovedindhold

Farveblyant STAEDTLER 175 M72 sekskantet - med 72 stk. ass. farver i metalæske

StaedtlerHåndarbejde og hobbyEAN: 4007817048313
Pris fra 95 krtil 220,36 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 125,36 kr (57% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Farveblyant STAEDTLER 175 M72 sekskantet - med 72 stk. ass. farver i metalæske og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 95 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Farveblyant STAEDTLER 175 M72 sekskantet - med 72 stk. ass. farver i metalæske
95 kr
Til butik
Farveblyant STAEDTLER 175 M72 sekskantet - med 72 stk. ass. farver i metalæske billede

Produktspecifikationer

Mærke: Staedtler
Kategori: Stiftblyanter
Farve: 1
Artikel nr.: 175 M72
EAN: 4007817048313
Varenr.: 4881049
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Staedtler STAEDTLER Farveblyant 72 stk. ass.
95 kr
Til butik
Gå til HUMA.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Farveblyanter sekskantet i metalæske, 72 forskellige farver
168,75 kr
Til butik
Farveblyanter sekskantet i metalæske, 72 forskellige farver billede

Produktinformation

Farveblyanter fra Staedtler. Denne æske giver dig 72 forskellige farver, hvilket giver dig mulighed for at slippe din kreativit løs. Om det så skal anvendes til tegninger eller til arbejde. Blyanterne kommer i en praktisk metalboks, som kan bruges til opb...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Staedtler
Kategori: Blyanter
EAN: 4007817048313
Varenr.: DP-STA175M72
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
STAEDTLER 175 Farvet blyant
169 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Staedtler - Farveblyanter I Metalboks - 72 Stk
179,95 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Staedtler Farveblyanter - Sekskantet - 72 stk
199,95 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Farveblyanter Staedtler
220,36 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Farveblyant STAEDTLER 175 M72 sekskantet - med 72 stk. ass. farver i metalæske koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Farveblyant STAEDTLER 175 M72 sekskantet - med 72 stk. ass. farver i metalæske koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK95 kr134 krKøb
2Proshop DK95 kr134 krKøb
3HUMA.dk168,75 kr168,75 krKøb
4CompuMail DK169 kr169 krKøb
5Gucca.dk179,95 kr179,95 krKøb
6Kids-world.dk199,95 kr199,95 krKøb
7RedOffice Konpap220,36 kr220,36 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Farveblyant STAEDTLER 175 M72 sekskantet - med 72 stk. ass. farver i metalæske

PriceData har fulgt prisen på Farveblyant STAEDTLER 175 M72 sekskantet - med 72 stk. ass. farver i metalæske i 183 dage. Laveste pris i perioden er 71 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 133 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 100 kr.

Den nuværende pris på 95 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 6 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Farveblyant STAEDTLER 175 M72 sekskantet - med 72 stk. ass. farver i metalæske. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Farveblyant STAEDTLER 175 M72 sekskantet - med 72 stk. ass. farver i metalæske de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. mar. 202695 kr1 kr (1%)
30. jan. 202694 kr4 kr (4%)
25. jan. 202698 kr1 kr (1%)
21. jan. 202699 kr2 kr (2%)
20. jan. 2026101 kr2 kr (2%)
14. jan. 202699 kr13 kr (15%)
8. jan. 202686 kr8 kr (9%)
6. jan. 202694 kr8 kr (9%)
23. dec. 202586 kr10 kr (13%)
21. dec. 202576 kr5 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret