Gå til hovedindhold

Farveblyanter STAEDTLER® Ergo soft® 157-SB24 - med 24 stk. ass. farver

StaedtlerHåndarbejde og hobbyEAN: 4007817157107
Pris fra 116 krtil 295,94 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 179,94 kr (61% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 87 kr 16. maj

Sammenlign priser på Farveblyanter STAEDTLER® Ergo soft® 157-SB24 - med 24 stk. ass. farver og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 116 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Farveblyanter STAEDTLER® Ergo soft® 157-SB24 - med 24 stk. ass. farver
116 kr
Til butik
Farveblyanter STAEDTLER® Ergo soft® 157-SB24 - med 24 stk. ass. farver billede

Produktspecifikationer

Mærke: Staedtler
Kategori: Farveblyanter
Farve: 1
Artikel nr.: 157 SB24
EAN: 4007817157107
Varenr.: 1874535
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Staedtler Ergosoft Farvebl. 24/ass. FSC 100%
116 kr
Til butik
Staedtler Ergosoft Farvebl. 24/ass. FSC 100% billede

Produktinformation

ergosoft® 157 farveblyant -Ergonomisk trekantet form til afslappet og let skrivning. -Unik, skridsikker blød overflade med navnefelt. -A - B - S - den hvide beskyttende belægning forstærker minen og øger brudstyrken. -Specielt blødt og kraftig farvende mine. -Træ fra certificerede, bæredygtigt forvaltede skove. Stand-up boks med 24 ass. farver...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Staedtler
Kategori: Skrive og Tegnevaerktoejer
Artikel nr.: 157 SB24
EAN: 4007817157107
Varenr.: 2856923
Gå til Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby
TrustScore 5 ud af 54,6
Staedtler Ergosoft Farveblyanter Ass. farver - 24 stk
-7%209,95 kr
Før 225 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Staedtler Ergosoft Farveblyanter Ass. farver - 24 stk billede

Produktinformation

Staedtler Ergosoft Farveblyanter Ass. farver - 24 stk er et sæt farveblyanter designet til komfort og præcision, når du tegner eller farvelægger. Blyanterne har en ergonomisk trekantet form, som giver et stabilt og behageligt greb i hånden. Det gør dem ve...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Staedtler
Kategori: Staedtler Ergosoft
EAN: 4007817157107
Varenr.: 4007817157107
Gå til HUMA.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Farveblyant Ergosoft ass (24)
212,5 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
STAEDTLER ERGOSOFT FARVEBLYNTER 24 STK
240,36 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Farveblyant Ergosoft 157-sb24 24 ass. Farver
295,94 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Farveblyanter STAEDTLER® Ergo soft® 157-SB24 - med 24 stk. ass. farver koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Farveblyanter STAEDTLER® Ergo soft® 157-SB24 - med 24 stk. ass. farver koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK116 kr155 krKøb
2Proshop DK116 kr155 krKøb
3Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby209,95 kr209,95 krKøb
4HUMA.dk212,5 kr212,5 krKøb
5RedOffice Konpap240,36 kr240,36 krKøb
6Hertels Boresko295,94 kr295,94 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Farveblyanter STAEDTLER® Ergo soft® 157-SB24 - med 24 stk. ass. farver

PriceData har fulgt prisen på Farveblyanter STAEDTLER® Ergo soft® 157-SB24 - med 24 stk. ass. farver i 166 dage. Laveste pris i perioden er 87 kr (registreret d. 10. maj 2026), højeste er 132 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 110 kr.

Den nuværende pris på 116 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 28% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Farveblyanter STAEDTLER® Ergo soft® 157-SB24 - med 24 stk. ass. farver. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Farveblyanter STAEDTLER® Ergo soft® 157-SB24 - med 24 stk. ass. farver de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 2026116 kr18 kr (18%)
18. maj 202698 kr11 kr (13%)
16. maj 202687 kr3,63 kr (4%)
11. maj 202690,63 kr3,63 kr (4%)
10. maj 202687 kr5,98 kr (6%)
9. maj 202692,98 kr2,35 kr (3%)
8. maj 202690,63 kr41,37 kr (31%)
17. feb. 2026132 kr16 kr (14%)
12. feb. 2026116 kr14 kr (14%)
3. feb. 2026102 kr14 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret