Gå til hovedindhold

Eva Trio - Grey Line Gryde - 4,8 L - Keramisk Belægning - Grå

Eva TrioKogegrejEAN: 5706631252164
Pris fra 604 krtil 720 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 116 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 599,95 kr 31. mar.

Sammenlign priser på Eva Trio - Grey Line Gryde - 4,8 L - Keramisk Belægning - Grå og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 604 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Eva Trio - Grey Line Pot - Grey - 4.8 L 20 cm
604 kr
Til butik
Eva Trio - Grey Line Pot - Grey - 4.8 L 20 cm billede

Produktinformation

Eva Trio Grey Line-gryde på 4,8 liter og 20 cm i diameter. Lavet af aluminium med keramisk Slip-Let®-belægning, der forhindrer maden i at brænde på. Tåler ovn op til 400 °C og virker på alle varmekilder, inkl. induktion. Ridsefast, stabelbar og med kolde håndtag, hældelæbe og opvaskemaskinetolerance. Passer med låg fra Eva Trio-serien.

Produktspecifikationer

Mærke: Eva Trio
Kategori: Gryder
Artikel nr.: 260348
EAN: 5706631252164
Varenr.: 3396715
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Eva Solo Eva Trio Grey Line gryde 4,8 L
-20%639,96 kr
Før 799,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Eva Trio - Grey Line Gryde - 4,8 L - Keramisk Belægning - Grå
699,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Eva Trio Grey Line Gryde - Grå - 4,8 L - 20 cm
720 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Eva Trio - Grey Line Gryde - 4,8 L - Keramisk Belægning - Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Eva Trio - Grey Line Gryde - 4,8 L - Keramisk Belægning - Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK604 kr643 krKøb
2KitchenTime DK639,96 kr639,96 krKøb
3Gucca.dk699,95 kr699,95 krKøb
4Teknikproffset DK720 kr779 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Eva Trio - Grey Line Gryde - 4,8 L - Keramisk Belægning - Grå

PriceData har fulgt prisen på Eva Trio - Grey Line Gryde - 4,8 L - Keramisk Belægning - Grå i 182 dage. Laveste pris i perioden er 599,95 kr (registreret d. 14. marts 2026), højeste er 613 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 603 kr.

Den nuværende pris på 604 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Eva Trio - Grey Line Gryde - 4,8 L - Keramisk Belægning - Grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Eva Trio - Grey Line Gryde - 4,8 L - Keramisk Belægning - Grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 2026604 kr4 kr (1%)
8. maj 2026600 kr4 kr (1%)
7. maj 2026604 kr4 kr (1%)
1. maj 2026600 kr4 kr (1%)
30. apr. 2026604 kr4 kr (1%)
25. apr. 2026600 kr4 kr (1%)
23. apr. 2026604 kr4 kr (1%)
13. apr. 2026600 kr4 kr (1%)
11. apr. 2026604 kr4,05 kr (1%)
31. mar. 2026599,95 kr3,05 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret