Gå til hovedindhold

Eva Solo Eva Trio - Grey Line Gryde - 3,8 L - Keramisk Belægning - Grå

Eva SoloKogegrejEAN: 5706631252157
Pris fra 500 krtil 606 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 106 kr (17% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 499 kr 27. maj

Sammenlign priser på Eva Trio - Grey Line Gryde - 3,8 L - Keramisk Belægning - Grå og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 500 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Eva Solo Eva Trio Grey Line gryde 3,8 L
-29%500 kr
Før 699,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Eva Solo Eva Trio Grey Line gryde 3,8 L billede

Produktinformation

Eva Solo Eva Trio Grey Line gryde 3,8 L

Produktspecifikationer

Mærke: Eva Solo
Kategori: Gryder
EAN: 5706631252157
Varenr.: 645964-01
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Eva Solo - Grey Line Pot - Ceramic Coating - 3.8 L
507 kr
Til butik
Eva Solo - Grey Line Pot - Ceramic Coating - 3.8 L billede

Produktinformation

Eva Trio Grey Line gryde 3,8 L, 20 cm, kombinerer klassisk design med funktionalitet. Gryden har keramisk non-stick belægning, ridsefaste overflader og tåler ovn op til 400 °C samt alle typer kogeplader, inkl. induktion. Kolde håndtag, hældekant og stabelbart design gør madlavning og opbevaring nemt. Kompatibel med Eva Trio-låg og tilbehør.

Produktspecifikationer

Mærke: Eva Solo
Kategori: Gryder
Artikel nr.: 260338
EAN: 5706631252157
Varenr.: 3402654
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Eva Trio - Grey Line Gryde - 3,8 L - Keramisk Belægning - Grå
599,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Eva Solo Grey Line-gryde - keramisk belægning - 3,8 L
606 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Eva Trio - Grey Line Gryde - 3,8 L - Keramisk Belægning - Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Eva Trio - Grey Line Gryde - 3,8 L - Keramisk Belægning - Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1KitchenTime DK500 kr500 krKøb
2Proshop DK507 kr546 krKøb
3Gucca.dk599,95 kr599,95 krKøb
4Teknikproffset DK606 kr665 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Eva Trio - Grey Line Gryde - 3,8 L - Keramisk Belægning - Grå

PriceData har fulgt prisen på Eva Trio - Grey Line Gryde - 3,8 L - Keramisk Belægning - Grå i 181 dage. Laveste pris i perioden er 496 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 568 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 524 kr.

Den nuværende pris på 500 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for Eva Trio - Grey Line Gryde - 3,8 L - Keramisk Belægning - Grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for Eva Trio - Grey Line Gryde - 3,8 L - Keramisk Belægning - Grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026500 kr1 kr (0%)
27. maj 2026499 kr1 kr (0%)
23. maj 2026500 kr1 kr (0%)
8. maj 2026499 kr1 kr (0%)
7. maj 2026500 kr1 kr (0%)
1. maj 2026499 kr1 kr (0%)
30. apr. 2026500 kr1 kr (0%)
25. apr. 2026499 kr1 kr (0%)
23. apr. 2026500 kr1 kr (0%)
19. apr. 2026499 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret