Gå til hovedindhold

Eurodrain 80/71,5 mm PE/PP-drænslutmuffe

EurodrainHjem og haveEAN: 4021922143350
Pris fra 27 krtil 34 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 7 kr (21% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Eurodrain 80/71,5 mm PE/PP-drænslutmuffe og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 27 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Eurodrain dræn slutuden 80 mm
27 kr
Til butik
Eurodrain dræn slutuden 80 mm billede

Produktinformation

Eurodrain PE/PPDræn slutmuffe 80/71,5 mm Se passende dele under relaterede varer

Produktspecifikationer

Mærke: Eurodrain
Kategori: Dræn & kloak
Størrelse: 80/71.5mm
EAN: 4021922143350
Varenr.: 198251080
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Eurodrain 80/71,5 mm PE/PP-drænslutmuffe
28,48 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Eurodrain Dræn slutmuffe 80 mm
34 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Eurodrain 80/71,5 mm PE/PP-drænslutmuffe koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Eurodrain 80/71,5 mm PE/PP-drænslutmuffe koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompletVVS27 kr27 krKøb
2EL-GROSSISTEN28,48 kr28,48 krKøb
3BilligVVS DK34 kr34 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Eurodrain 80/71,5 mm PE/PP-drænslutmuffe

PriceData har fulgt prisen på Eurodrain 80/71,5 mm PE/PP-drænslutmuffe i 180 dage. Laveste pris i perioden er 27 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 31 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 30 kr.

Den nuværende pris på 27 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Eurodrain 80/71,5 mm PE/PP-drænslutmuffe. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Eurodrain 80/71,5 mm PE/PP-drænslutmuffe de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202627 kr1,48 kr (5%)
9. maj 202628,48 kr1,22 kr (4%)
7. maj 202629,7 kr
6. maj 202629,75 kr
23. apr. 202629,7 kr
22. apr. 202629,75 kr
19. apr. 202629,7 kr
18. apr. 202629,75 kr
15. apr. 202629,7 kr
14. apr. 202629,75 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret