Gå til hovedindhold

Etiketprinter Brother P-touch PT-P750W - termo transfer, USB/Wi?Fi/NFC

BrotherLabelmaskinerEAN: 4977766739894
Pris fra 859 krtil 1.673,75 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 814,75 kr (49% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Etiketprinter Brother P-touch PT-P750W - termo transfer, USB/Wi?Fi/NFC og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 859 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Brother P-Touch PT-P750W Termisk overførsel
859 kr
Til butik
Brother P-Touch PT-P750W Termisk overførsel billede

Produktinformation

Brother P-Touch PT-P750W - Etiketprinter - termo transfer - Rulle (2,4 cm) - USB, Wi-Fi(n), NFC - skærer

Produktspecifikationer

Mærke: Brother
Artikel nr.: PTP750WZW1
EAN: 4977766739894
Varenr.: 988688613
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother P-Touch PT-P750W - Mono Thermal - 180 x 360 dpi - 30 mm/sec
896 kr
Til butik
Brother P-Touch PT-P750W - Mono Thermal - 180 x 360 dpi - 30 mm/sec billede

Produktinformation

Etiketprinter der bruger termo transfer-teknologi til monokrome laminerede TZe-bånd, og leverer 180 x 360 dpi opløsning med op til 30 mm/sek. Kompakt og alsidig, P-Touch PT-P750W kombinerer USB, Wi‑Fi (n) og NFC-forbindelse med indbygget skærer til hurtig produktion af etiketter. Udskrivningshastighed: op til 30 mm/sek Opløsning: 180 x 360 dpi Mediebredde: 3,5-24 mm Medietype: lamineret TZe-bånd Grænseflade: USB 2.0, Wi‑Fi (n), NFC Skærer: indbygget Velegnet til kontoret, kabelmærkning og lageretiketter, og understøtter bånd i 3,5-24 mm for holdbare, laminerede etiketter.

Produktspecifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Labelprinter
Artikel nr.: PTP750WZW1
EAN: 4977766739894
Varenr.: 2450441
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Etiketprinter Brother P-touch PT-P750W - termo transfer, USB/Wi?Fi/NFC
-14%989 kr
Før 1.149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Etiketprinter Brother P-touch PT-P750W - termo transfer, USB/Wi?Fi/NFC billede

Produktinformation

Brother P-Touch PT-P750W - Etiketprinter - termo transfer - Rulle (2,4 cm) - USB, Wi-Fi(n), NFC - skærerP-touch P750W er en avanceret, men let-betjent labelprinter med indbygget Wi-Fi, som alle i virksomheden kan bruge til at designe og printe labels med op til 24 mm bredde. Markér mapper, dokument arkiver, diske og USB-sticks til data-backup, hylder og skabe eller design jeres egne skilte. P-touch Editor 5 software giver adgang til at bruge pc'ens fonte og integrere billeder, symboler, logoer og stregkoder på jeres labels. Download den gratis iPrint&Label-app, så I kan designe og printe labels på jeres smartphones og tablets.GenereltPrintertype: Etiketprinter - termo transfer - monokromPrinterGenudskrivning: 5000 kopierGrænseflade: USBWi-Fi(n)NFCSkærer: JaMediebehandlingKompatible bånd: TZe tapeMaks. mediestørrelse: Rulle (2,4 cm)Mediefremføringer: 1 x manual - 1 rulle - Rulle (2,4 cm)Mediestørrelser: Rulle (24 cm)Rulle (06 cm)Rulle (18 cm)Rulle (12 cm)Rulle (09 cm)Rulle (035 cm)Ekspansion / KonnektivitetTilslutninger: 1 x USBDiverseMedie inkluderet: 1 24 mm x 4 m sort på hvid TZe tape-kassetteEffektStrømenhed: Strømforsyningsadapter - eksternProgrammer / Systemkrav

Produktspecifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Etiketprintere
Vægt: 1.54g
EAN: 4977766739894
Varenr.: 1811010
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Etiketprinter Brother P-touch PT-P750W - termo transfer, USB/Wi?Fi/NFC
-14%1.009 kr
Før 1.169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Brother PT-P750W stregkodeprinter
1.034 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Brother P-Touch PT-P750W Termisk overførsel
1.099 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Brother P-touch Pt-p750w
1.274 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Brother - Labelmaskine - Pt-p750w
1.282,5 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Brother P-Touch PT-P750W
1.643,58 kr
Til butik
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Brother P-touch PT-P750W - 3,5-24 mm TZe-tape, Wi-Fi
1.673,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Etiketprinter Brother P-touch PT-P750W - termo transfer, USB/Wi?Fi/NFC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Etiketprinter Brother P-touch PT-P750W - termo transfer, USB/Wi?Fi/NFC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK859 kr859 krKøb
2Proshop DK896 kr935 krKøb
3Boligcenter DK989 kr989 krKøb
4Vivas DK1.009 kr1.078 krKøb
5Teknikproffset DK1.034 kr1.093 krKøb
6Ultrashop1.099 kr1.099 krKøb
7Dustin DK1.274 kr1.360,25 krKøb
8Hertels Boresko1.282,5 kr1.282,5 krKøb
9RedOffice Konpap1.643,58 kr1.643,58 krKøb
10Nova Nordic A/S1.673,75 kr1.673,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Etiketprinter Brother P-touch PT-P750W - termo transfer, USB/Wi?Fi/NFC

PriceData har fulgt prisen på Etiketprinter Brother P-touch PT-P750W - termo transfer, USB/Wi?Fi/NFC i 166 dage. Laveste pris i perioden er 855 kr (registreret d. 11. januar 2026), højeste er 930 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 883 kr.

Den nuværende pris på 859 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 32 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 56 prisændringer for Etiketprinter Brother P-touch PT-P750W - termo transfer, USB/Wi?Fi/NFC. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 56 prisændringer for Etiketprinter Brother P-touch PT-P750W - termo transfer, USB/Wi?Fi/NFC de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026859 kr18 kr (2%)
21. maj 2026877 kr19 kr (2%)
18. maj 2026896 kr1 kr (0%)
14. maj 2026897 kr2 kr (0%)
29. apr. 2026899 kr11 kr (1%)
25. apr. 2026888 kr8 kr (1%)
9. apr. 2026896 kr1 kr (0%)
2. apr. 2026895 kr5 kr (1%)
31. mar. 2026900 kr2 kr (0%)
27. mar. 2026898 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret