Gå til hovedindhold

Estee Lauder E.Lauder Revitalizing Supreme+ Youth Power Eye Balm 15 ml

Estee LauderLotion og fugtighedscreme99% naturlige ingredienserAnti-aging øjencremeEAN: 0887167539587

Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Youth Power Eye Balm med 99% naturlige ingredienser. Opstrammende øjencreme der reducerer linjer, hævelser og giver glød. Læs mere

Pris fra 369 krtil 685 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 316 kr (46% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Estee Lauder E.Lauder Revitalizing Supreme+ Youth Power Eye Balm 15 ml og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 369 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Estee Lauder Revitalizing Supreme+ Youth Power Eye Balm 15 ml
369 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Estee Lauder Revitalizing Supreme+ Youth Power Eye Balm 15 ml
-51%399 kr
Før 820 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Estee Lauder E.Lauder Revitalizing Supreme+ Youth Power Eye Balm 15 ml
402 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Estee Lauder Revitalizing Supreme+ Youth Power Eye Balm 15 ml
-50%419 kr
Før 840 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Esteé Lauder Revitalizing Supreme+ Cell Power Eye Balm 15 ml
439 kr
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Estee Lauder Revitalizing Supreme+ Youth Power Eye Balm 15 ml
459 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Estee Lauder Revitalizing Supreme+ Youth Power Eye Balm 15 ml
-25%502,5 kr
Før 670 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Cell Power Eye Balm (15ml)
-18%548 kr
Før 670 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Estee Lauder - Revitalizing Supreme+ Youth Power Eye Balm 15 ml
-17%549 kr
Før 660 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Estée Lauder Revitalizing Supreme + Youth Power Eye Balm 15 ml
628 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Youth Power Eye Balm 15 ml
685 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Estee Lauder E.Lauder Revitalizing Supreme+ Youth Power Eye Balm 15 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Estee Lauder E.Lauder Revitalizing Supreme+ Youth Power Eye Balm 15 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK369 kr408 krKøb
2Boligcenter DK399 kr399 krKøb
3Teknikproffset DK402 kr451 krKøb
4Vivas DK419 kr518 krKøb
5Proshop DK439 kr478 krKøb
6Beautycos DK459 kr488 krKøb
7NiceHair.dk502,5 kr502,5 krKøb
8Bangerhead DK548 kr548 krKøb
9BilligParfume.dk549 kr549 krKøb
10NordicFeel DK628 kr628 krKøb
11Lyko DK685 kr685 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Youth Power Eye Balm

Estee Lauder

Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Youth Power Eye Balm med 99% naturlige ingredienser. Opstrammende øjencreme der reducerer linjer, hævelser og giver glød.

• øjencreme
• anti age
• estee lauder
• supreme
• øjenbalsam
• ansigtspleje
• youth power
• Anti-aging øjencreme
• 99% naturlige ingredienser

Beskrivelse

Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Youth Power Eye Balm er en luksuriøs øjencreme der giver øjenområdet fasthed, styrke og et løftet udseende. Formuleret med 99% naturligt udvundne ingredienser som hibiscus morgenblomst og eksklusive moringaekstrakter, styrker den huden omkring øjnene og fremhæver dens ungdommelige potentiale. Den nærende balm forbedrer markant fastheden og elasticiteten og giver et smidigt, mindre hævet og løftet look. Reducerer forekomsten af linjer og mørke rande og får øjenområdet til at se strålende og mere ungdommeligt ud. Kan også bruges som ugentlig øjenmaske for ekstra pleje. Indeholder kaktusstamcellekstrakt og hyaluronsyre der holder huden fugtmættet i op til 72 timer.

Specifikationer

hudtype:Alle hudtyper
fugtighed:Op til 72 timer
anvendelse:Øjencreme og ugentlig øjenmaske
egenskaber:Anti-age, Opstrammende, Løftende
konsistens:Nærende balm
størrelse:15 ml
formulering:99% naturligt udvundet
certificering:Dermatologisk testet
hovedingredienser:Hibiscus morgenblomst, Moringa ekstrakt, Hyaluronsyre, Kaktusstamcellekstrakt

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Hvordan anvendes øjencremen?

Påfør på øjenområdet morgen og aften. Kan også bruges som ugentlig øjenmaske - lad virke i 2 minutter og dup overskydende produkt af.

Er produktet egnet til alle hudtyper?

Ja, Estée Lauder Revitalizing Supreme+ er dermatologisk testet og egnet til alle hudtyper, herunder sensitiv hud.

Hvad gør moringaekstraktet?

Moringa kaldes mirakeltræet og er en af de mest effektive anti-age ingredienser. Det understøtter hudens naturlige regenerering og giver flere foryngende veje.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Estee Lauder E.Lauder Revitalizing Supreme+ Youth Power Eye Balm 15 ml

PriceData har fulgt prisen på Estee Lauder E.Lauder Revitalizing Supreme+ Youth Power Eye Balm 15 ml i 133 dage. Laveste pris i perioden er 369 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 439 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 414 kr.

Den nuværende pris på 369 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Estee Lauder E.Lauder Revitalizing Supreme+ Youth Power Eye Balm 15 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Estee Lauder E.Lauder Revitalizing Supreme+ Youth Power Eye Balm 15 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 2026369 kr20 kr (5%)
15. maj 2026389 kr20 kr (5%)
14. maj 2026369 kr20 kr (5%)
24. apr. 2026389 kr13 kr (3%)
15. apr. 2026402 kr20 kr (5%)
14. apr. 2026422 kr4 kr (1%)
11. apr. 2026426 kr13 kr (3%)
25. feb. 2026439 kr1,73 kr (0%)
20. feb. 2026437,27 kr1,73 kr (0%)
17. feb. 2026439 kr22,2 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret