Gå til hovedindhold

Estée Lauder Estee Lauder E.Lauder DayWear Anti-Oxidant 72h-Hydr. Sorbet Cream SPF15 50 ml Normal/Combination Skin

Pris fra 265 krtil 525 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 260 kr (50% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Estee Lauder E.Lauder DayWear Anti-Oxidant 72h-Hydr. Sorbet Cream SPF15 50 ml Normal/Combination Skin og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 265 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Estée Lauder Daywear Anti-Oxidant Hydr. Sorbet Cr. 50 ml
265 kr
Til butik
Estée Lauder Daywear Anti-Oxidant Hydr. Sorbet Cr. 50 ml billede

Produktinformation

E.Lauder Daywear Anti-Oxidant Hydr. Sorbet Cr.

Produktspecifikationer

Kategori: Ansigtspleje
Artikel nr.: 887167388505
EAN: 0887167388505
Varenr.: 2960546
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Estee Lauder E.Lauder DayWear Anti-Oxidant 72h-Hydr. Sorbet Cream SPF15 50 ml Normal/Combination Skin
293 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Estée Lauder DayWear Anti-Oxidant Sorbet Cream SPF 15 (50 ml)
-25%401 kr
Før 535 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Estée Lauder DayWear Anti-Oxidant Sorbet Cream SPF 15 (50 ml) billede

Produktinformation

DayWear Anti-Oxidant Sorbet Cream SPF 15 er en luksuriøs ansigtscreme designet til normal eller kombineret hud. Den er beriget med en ultralet tekstur, der føles forfriskende på huden og tilfører intens fugt, som varer i op til 72 timer. Denne fantastiske creme indeholder også SPF 15 for at beskytte huden mod skadelige UVA- og UVB-stråler, samtidig med at et kompleks af 5 antioxidanter beskytter huden mod daglige miljømæssige påvirkninger. Udviklet med en oliefri formel, trænger denne creme hurtigt ind i huden uden at efterlade en fedtet fornemmelse. I stedet vil din hud føles blød og glat med en fornyet og sund glød! Det gør produktet: Denne ultralette ansigtscreme gennemfugter huden øjeblikkeligt. Oliefri formel, der absorberes hurtigt uden at føles fedtet på huden.

Produktspecifikationer

Kategori: Dagcreme
Vægt: 213g
Artikel nr.: P3N1010000
EAN: 0887167388505
Varenr.: B049984
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Estee Lauder DayWear Anti-Oxidant Sorbet Cream SPF 15 - 50 ml
-25%401,25 kr
Før 535 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Estée Lauder DayWear Anti-Oxidant Sorbet Cream SPF15 SPF 15 - 50 ml
478 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Estée Lauder DayWear Anti-Oxidant Sorbet Cream SPF 15 50 ml
525 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Estee Lauder E.Lauder DayWear Anti-Oxidant 72h-Hydr. Sorbet Cream SPF15 50 ml Normal/Combination Skin koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Estee Lauder E.Lauder DayWear Anti-Oxidant 72h-Hydr. Sorbet Cream SPF15 50 ml Normal/Combination Skin koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK265 kr304 krKøb
2Teknikproffset DK293 kr342 krKøb
3Bangerhead DK401 kr401 krKøb
4NiceHair.dk401,25 kr401,25 krKøb
5NordicFeel DK478 kr478 krKøb
6Lyko DK525 kr525 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Estee Lauder E.Lauder DayWear Anti-Oxidant 72h-Hydr. Sorbet Cream SPF15 50 ml Normal/Combination Skin

PriceData har fulgt prisen på Estee Lauder E.Lauder DayWear Anti-Oxidant 72h-Hydr. Sorbet Cream SPF15 50 ml Normal/Combination Skin i 181 dage. Laveste pris i perioden er 265 kr (registreret d. 31. maj 2026), højeste er 348 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 298 kr.

Den nuværende pris på 265 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 39 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 53 prisændringer for Estee Lauder E.Lauder DayWear Anti-Oxidant 72h-Hydr. Sorbet Cream SPF15 50 ml Normal/Combination Skin. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 53 prisændringer for Estee Lauder E.Lauder DayWear Anti-Oxidant 72h-Hydr. Sorbet Cream SPF15 50 ml Normal/Combination Skin de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026265 kr1 kr (0%)
29. maj 2026266 kr1 kr (0%)
26. maj 2026267 kr1 kr (0%)
22. maj 2026268 kr1 kr (0%)
20. maj 2026269 kr1 kr (0%)
18. maj 2026270 kr1 kr (0%)
16. maj 2026271 kr1 kr (0%)
14. maj 2026272 kr7 kr (3%)
13. maj 2026279 kr1 kr (0%)
11. maj 2026280 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret