Gå til hovedindhold

Estée Lauder Esteé Lauder Perfectionist Pro Rapid Brightening Treatment Ferment3 + Vitamin C - 30 ml

Pris fra 574 krtil 955 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 381 kr (40% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 469 kr 18. apr.

Sammenlign priser på Esteé Lauder Perfectionist Pro Rapid Brightening Treatment Ferment3 + Vitamin C - 30 ml og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 574 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Esteé Lauder Perfectionist Pro Rapid Brightening Treatment Ferment3 + Vitamin C - 30 ml
574 kr
Til butik
Esteé Lauder Perfectionist Pro Rapid Brightening Treatment Ferment3 + Vitamin C - 30 ml billede

Produktinformation

Estée Lauder Perfectionist Pro Rapid Brightening Treatment Ferment³ + Vitamin C er et effektivt serum, der synligt forbedrer hudens glød og udjævner hudtonen. Med en formel bestående af Vitamin C og den avancerede Ferment³-kompleks reducerer det mørke pletter, udglatter hudens struktur og giver en klarere teint. Den lette og hurtigt absorberende konsistens tilfører dyb hydrering og efterlader huden strålende og frisk. Velegnet til alle hudtyper og fremmer en sundere, mere strålende hud.

Produktspecifikationer

Kategori: Ansigtspleje
Artikel nr.: 887167558366
EAN: 0887167558366
Varenr.: 3322972
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Estee Lauder E.Lauder Perfectionist Pro Rapid Brightening Treatment 30 ml
623 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Estée Lauder Perfectionist Pro Rapid Brightening Treatment Fermen
-26%626 kr
Før 846 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Estee Lauder Perfectionist Pro Rapid Brightening Treatment 30 ml
-25%701,25 kr
Før 935 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Estée Lauder Perfectionist Pro Rapid Brightening Treatment Ferment3 + Vitamin C (30 ml)
-22%728 kr
Før 935 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Estée Lauder Perfectionist Pro Rapid Brightening Treatment Ferment3 + Vitamin C - 30 ml
873 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Estée Lauder Perfectionist Pro Rapid Brightening Treatment Fermen
955 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Esteé Lauder Perfectionist Pro Rapid Brightening Treatment Ferment3 + Vitamin C - 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Esteé Lauder Perfectionist Pro Rapid Brightening Treatment Ferment3 + Vitamin C - 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK574 kr613 krKøb
2Teknikproffset DK623 kr672 krKøb
3Cocopanda DK626 kr626 krKøb
4NiceHair.dk701,25 kr701,25 krKøb
5Bangerhead DK728 kr728 krKøb
6NordicFeel DK873 kr873 krKøb
7Lyko DK955 kr955 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Esteé Lauder Perfectionist Pro Rapid Brightening Treatment Ferment3 + Vitamin C - 30 ml

PriceData har fulgt prisen på Esteé Lauder Perfectionist Pro Rapid Brightening Treatment Ferment3 + Vitamin C - 30 ml i 179 dage. Laveste pris i perioden er 469 kr (registreret d. 18. april 2026), højeste er 846 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 581 kr.

Den nuværende pris på 574 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 17% den seneste måned. Der er registreret 48 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 76 prisændringer for Esteé Lauder Perfectionist Pro Rapid Brightening Treatment Ferment3 + Vitamin C - 30 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 76 prisændringer for Esteé Lauder Perfectionist Pro Rapid Brightening Treatment Ferment3 + Vitamin C - 30 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026574 kr12 kr (2%)
22. maj 2026586 kr1 kr (0%)
21. maj 2026587 kr19 kr (3%)
20. maj 2026606 kr5 kr (1%)
14. maj 2026611 kr20 kr (3%)
12. maj 2026591 kr113 kr (24%)
10. maj 2026478 kr2 kr (0%)
9. maj 2026476 kr2 kr (0%)
8. maj 2026478 kr2 kr (0%)
7. maj 2026480 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret