Gå til hovedindhold

Ergonomisk trådløs mus - Tracer Flipper, højrehåndet, optisk 1600 DPI

TracerMus og trackballsEAN: 5907512851319
Pris fra 137 krtil 239 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 102 kr (43% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 132 kr 6. maj

Sammenlign priser på Ergonomisk trådløs mus - Tracer Flipper, højrehåndet, optisk 1600 DPI og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 137 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Tracer Flipper Optisk Trådløs Sort
137 kr
Til butik
Tracer Flipper Optisk Trådløs Sort billede

Produktinformation

Tracer Flipper - Mus - optisk - 6 knapper - trådløs - 2.4 GHz - trådløs modtager (USB)

Produktspecifikationer

Mærke: Tracer
Artikel nr.: TRAMYS44214
EAN: 5907512851319
Varenr.: 988690121
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tracer Flipper - Mus - Optisk - 6 knapper - Sort
153 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Ergonomisk trådløs mus - Tracer Flipper, højrehåndet, optisk 1600 DPI
-4%219 kr
Før 229 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ergonomisk trådløs mus - Tracer Flipper, højrehåndet, optisk 1600 DPI billede

Produktinformation

Fordele ved trådløs ergonomisk musTracer Flipper er en højrehåndet, ergonomisk mus, der hjælper dig til en mere naturlig håndstilling ved lange arbejdsdage og studier. Den optiske sensor med op til 1600 DPI giver præcis styring, mens den stabile 2,4 GHz RF-forbindelse gør den ideel til både kontor og hjem. Det kompakte nano-modtagerstik kan blive siddende i din bærbare, så du altid er klar til at arbejde.Funktionel til hverdagens opgaverMusen har 6 knapper og rullehjul, så du nemt kan navigere i dokumenter og på nettet. Opløsningen kan tilpasses, så du kan skifte mellem hurtig markørhastighed og mere præcis kontrol. Den sorte finish med diskret lysdetalje giver et rent, moderne udtryk på skrivebordet.Formfaktor: HøjrehåndetFarve: SortForbindelse: RF trådløs, 2,4 GHzModtager: Nano-modtager, USB Type-ASensor: OptiskOpløsning: Op til 1600 DPI (justerbar)Knapper: 6Scroll: Hjul, 1 scrollhjulAnbefalet brug: UniversalRækkevidde: 8 mStrømkilde: BatterierBatteritype: AAAAntal batterier: 2Understøttede systemer: Windows 2000/XP/Vista/7/8/8.1 (flere udgaver inkl. x64)...

Produktspecifikationer

Mærke: Tracer
Kategori: Computer mus
Vægt: 0.43g
EAN: 5907512851319
Varenr.: 1894054
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ergonomisk trådløs mus - Tracer Flipper, højrehåndet, optisk 1600 DPI
-4%239 kr
Før 249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ergonomisk trådløs mus - Tracer Flipper, højrehåndet, optisk 1600 DPI koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ergonomisk trådløs mus - Tracer Flipper, højrehåndet, optisk 1600 DPI koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK137 kr137 krKøb
2Proshop DK153 kr192 krKøb
3Boligcenter DK219 kr219 krKøb
4Vivas DK239 kr318 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ergonomisk trådløs mus - Tracer Flipper, højrehåndet, optisk 1600 DPI

PriceData har fulgt prisen på Ergonomisk trådløs mus - Tracer Flipper, højrehåndet, optisk 1600 DPI i 182 dage. Laveste pris i perioden er 122 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 189 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 135 kr.

Den nuværende pris på 137 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 55 prisændringer for Ergonomisk trådløs mus - Tracer Flipper, højrehåndet, optisk 1600 DPI. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 55 prisændringer for Ergonomisk trådløs mus - Tracer Flipper, højrehåndet, optisk 1600 DPI de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026137 kr5 kr (4%)
23. maj 2026142 kr5 kr (4%)
8. maj 2026137 kr5 kr (4%)
6. maj 2026132 kr4 kr (3%)
5. maj 2026136 kr4 kr (3%)
1. maj 2026132 kr1 kr (1%)
30. apr. 2026133 kr1 kr (1%)
26. apr. 2026134 kr1 kr (1%)
25. apr. 2026133 kr1 kr (1%)
22. apr. 2026134 kr3 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret