Gå til hovedindhold

HP 480 - Mus - ergonomisk - komfort, fuld størrelse - 7 knapper - trådløs - Bluetooth 5.3 - trådløs modtager (USB) - sort

HPMus og trackballsEAN: 0197498232935
Pris fra 212 krtil 379 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 167 kr (44% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 202 kr 1. jun.

Sammenlign priser på HP 480 - Mus - ergonomisk - komfort, fuld størrelse - 7 knapper - trådløs - Bluetooth 5.3 - trådløs modtager (USB) - sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 212 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP 480 Trådløs Sort
212 kr
Til butik
HP 480 Trådløs Sort billede

Produktinformation

HP 480 - Mus - ergonomisk - komfort, fuld størrelse - 7 knapper - trådløs - Bluetooth 5.3 - trådløs modtager (USB) - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 8T6M3AA#ABB
EAN: 0197498232935
Varenr.: 1002292782
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 480 - Mus - ergonomisk - komfort, fuld størrelse - 7 knapper - trådløs - Bluetooth 5.3 - trådløs modtager (USB) - sort
254 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP 480 Comfort Bluetooth Optisk Trådløs Sort
279 kr
Til butik
HP 480 Comfort Bluetooth Optisk Trådløs Sort billede

Produktinformation

Oplev en ny standard for komfort og mobilitet med HP 480 Comfort Bluetooth Optisk Trådløs Mus - Sort. Designet til både arbejde og underholdning, denne optiske mus tilbyder en brugervenlig trådløs forbindelse via Bluetooth, hvilket eliminerer behovet for...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Tastaturer & Mus
EAN: 0197498232935
Varenr.: 124402
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 480 - Mus - 7 knapper - Sort
297 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløs mus HP 480 Comfort Bluetooth - sort, højrehånd
359 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløs mus HP 480 Comfort Bluetooth - sort, højrehånd
379 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP 480 - Mus - ergonomisk - komfort, fuld størrelse - 7 knapper - trådløs - Bluetooth 5.3 - trådløs modtager (USB) - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP 480 - Mus - ergonomisk - komfort, fuld størrelse - 7 knapper - trådløs - Bluetooth 5.3 - trådløs modtager (USB) - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK212 kr212 krKøb
2CS MEGASTORE DK254 kr293 krKøb
3Ultrashop279 kr279 krKøb
4Proshop DK297 kr336 krKøb
5Boligcenter DK359 kr359 krKøb
6Vivas DK379 kr458 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP 480 - Mus - ergonomisk - komfort, fuld størrelse - 7 knapper - trådløs - Bluetooth 5.3 - trådløs modtager (USB) - sort

PriceData har fulgt prisen på HP 480 - Mus - ergonomisk - komfort, fuld størrelse - 7 knapper - trådløs - Bluetooth 5.3 - trådløs modtager (USB) - sort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 202 kr (registreret d. 1. juni 2026), højeste er 345 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 280 kr.

Den nuværende pris på 212 kr er 24% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 35 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 52 prisændringer for HP 480 - Mus - ergonomisk - komfort, fuld størrelse - 7 knapper - trådløs - Bluetooth 5.3 - trådløs modtager (USB) - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 52 prisændringer for HP 480 - Mus - ergonomisk - komfort, fuld størrelse - 7 knapper - trådløs - Bluetooth 5.3 - trådløs modtager (USB) - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026212 kr10 kr (5%)
1. jun. 2026202 kr5 kr (2%)
25. maj 2026207 kr5 kr (2%)
18. maj 2026212 kr5 kr (2%)
11. maj 2026217 kr5 kr (2%)
4. maj 2026222 kr5 kr (2%)
26. apr. 2026227 kr5 kr (2%)
20. apr. 2026232 kr5 kr (2%)
13. apr. 2026237 kr27 kr (10%)
11. apr. 2026264 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret