Gå til hovedindhold

Epson WorkForce Pro WF-C5390DW - Printer - farve - Duplex - blækprinter - A4/Legal - 4800 x 1200 dpi - op til 25 spm (mono) / op til 25 spm (farve) - kapacitet: 330 ark - USB, Wi-Fi, Gigabit LAN

Pris fra 2.444 krtil 7.659 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 5.215 kr (68% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.397 kr 4. maj

Sammenlign priser på Epson WorkForce Pro WF-C5390DW - Printer - farve - Duplex - blækprinter - A4/Legal - 4800 x 1200 dpi - op til 25 spm (mono) / op til 25 spm (farve) - kapacitet: 330 ark - USB, Wi-Fi, Gigabit LAN og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2444 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Epson WorkForce Pro WF-C5390DW Blækprinter
2.444 kr
Til butik
Epson WorkForce Pro WF-C5390DW Blækprinter billede

Produktinformation

Epson WorkForce Pro WF-C5390DW - Printer - farve - Duplex - blækprinter - A4/Legal - 4800 x 1200 dpi - op til 25 spm (mono) / op til 25 spm (farve) - kapacitet: 330 ark - USB, Gigabit LAN, Wi-Fi

Produktspecifikationer

Mærke: Epson
Artikel nr.: C11CK25401
EAN: 8715946703510
Varenr.: 1000798151
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Epson WorkForce Pro WF-C5390DW - Farve - Blæk
2.533 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Inkjet printer - Epson WorkForce Pro WF-C5390DW, farve, A4, Wi‑Fi
6.299 kr
Til butik
Inkjet printer - Epson WorkForce Pro WF-C5390DW, farve, A4, Wi‑Fi billede

Produktinformation

Effektiv farve-inkjet til kontoretEpson WorkForce Pro WF‑C5390DW er en pålidelig A4 inkjet printer til travle arbejdspladser, der har brug for hurtig og skarp farveudskrivning. Med op til 34 sider pr. minut i både sort/hvid og farve samt automatisk dupleksprint håndterer den daglige dokumentproduktion uden besvær. Den er skabt til erhverv med en maksimal månedlig belastning på 75.000 sider.Fleksibel tilslutning og enkel kontrolPrinteren har indbygget display, Wi‑Fi, Wi‑Fi Direct, Ethernet og USB, så du kan printe fra computere, netværk og mobile enheder via Apple AirPrint, Google Cloud Print, Epson Email Print og Epson Remote Print. Sikkerhed understøttes af populære trådløse krypteringer. Fire separate blækpatroner (sort, cyan, magenta, gul) giver præcis farvestyring.Kapacitet og medieudvalg til mange opgaverWF‑C5390DW rummer 330 ark som standard og kan udvides til op til 1.830 ark med ekstra bakker. Den klarer almindeligt papir, fotopapir, breve/konvolutter (C4, C5, C6, DL, 10) og formater som A4, A5, A6, Letter og Legal med papirtykkelser fra 64 til 256 g/m². Maksimal opløsning på 4.800 × 1.200 dpi sikrer skarpe tekster og klare farver.Udskrivning: Farve, 4 blækpatroner (K/C/M/Y)Maks. opløsning: 4.800 × 1.200 dpiHastighed: 34 s/min (sort/hvid og farve, A4)Første side: 4,8 s (sort), 5,3 s (farve)Dupleks: AutomatiskTilslutning: Wi‑Fi, Wi‑Fi Direct, Ethernet, USBMobile print: Apple AirPrint, Google Cloud Print, Epson Email Print, Epson Remote PrintIndbygget display: JaHukommelse: 2.057 MBInputkapacitet: 330 ark (maks. 1.830 ark), 1 bakke (maks. 3)Outputkapacitet: 150 arkPapirstørrelser: A4, A5, A6, Letter, Legal; foto 10×15, 13×18; konvolutter C4, C5, C6, DL, 10Papirvægt: 64 – 256 g/m²Strømforbrug: 25 W (print), 9,8 W (klar), 0,2 W (slukket)...

Produktspecifikationer

Mærke: Epson
Kategori: Inkjet
Vægt: 32g
EAN: 8715946703510
Varenr.: 1976534
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Inkjet printer - Epson WorkForce Pro WF-C5390DW, farve, A4, Wi‑Fi
6.319 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Epson WorkForce Pro WF-C5390DW - Printer - farve - Duplex - blækprinter - A4/Legal - 4800 x 1200 dpi - op til 25 spm (mono) / op til 25 spm (farve) - kapacitet: 330 ark - USB, Wi-Fi, Gigabit LAN
7.659 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Epson WorkForce Pro WF-C5390DW - Printer - farve - Duplex - blækprinter - A4/Legal - 4800 x 1200 dpi - op til 25 spm (mono) / op til 25 spm (farve) - kapacitet: 330 ark - USB, Wi-Fi, Gigabit LAN koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Epson WorkForce Pro WF-C5390DW - Printer - farve - Duplex - blækprinter - A4/Legal - 4800 x 1200 dpi - op til 25 spm (mono) / op til 25 spm (farve) - kapacitet: 330 ark - USB, Wi-Fi, Gigabit LAN koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.444 kr2.444 krKøb
2Proshop DK2.533 kr2.533 krKøb
3Boligcenter DK6.299 kr6.299 krKøb
4Vivas DK6.319 kr7.518 krKøb
5CS MEGASTORE DK7.659 kr7.728 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Epson WorkForce Pro WF-C5390DW - Printer - farve - Duplex - blækprinter - A4/Legal - 4800 x 1200 dpi - op til 25 spm (mono) / op til 25 spm (farve) - kapacitet: 330 ark - USB, Wi-Fi, Gigabit LAN

PriceData har fulgt prisen på Epson WorkForce Pro WF-C5390DW - Printer - farve - Duplex - blækprinter - A4/Legal - 4800 x 1200 dpi - op til 25 spm (mono) / op til 25 spm (farve) - kapacitet: 330 ark - USB, Wi-Fi, Gigabit LAN i 117 dage. Laveste pris i perioden er 2.397 kr (registreret d. 4. maj 2026), højeste er 2.528 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.468 kr.

Den nuværende pris på 2.444 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 62 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Epson WorkForce Pro WF-C5390DW - Printer - farve - Duplex - blækprinter - A4/Legal - 4800 x 1200 dpi - op til 25 spm (mono) / op til 25 spm (farve) - kapacitet: 330 ark - USB, Wi-Fi, Gigabit LAN. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Epson WorkForce Pro WF-C5390DW - Printer - farve - Duplex - blækprinter - A4/Legal - 4800 x 1200 dpi - op til 25 spm (mono) / op til 25 spm (farve) - kapacitet: 330 ark - USB, Wi-Fi, Gigabit LAN de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20262.444 kr8 kr (0%)
28. maj 20262.436 kr2 kr (0%)
27. maj 20262.438 kr2 kr (0%)
25. maj 20262.440 kr4 kr (0%)
24. maj 20262.444 kr9 kr (0%)
22. maj 20262.453 kr11 kr (0%)
21. maj 20262.464 kr23 kr (1%)
20. maj 20262.441 kr42 kr (2%)
18. maj 20262.399 kr1 kr (0%)
17. maj 20262.400 kr11 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret