Gå til hovedindhold

Epson Projektor CO-FH02 - 1920 x 1080 - 3000 ANSI lumens

EpsonElektronikEAN: 8715946706832
Pris fra 3.809 krtil 8.459 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 4.650 kr (55% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.448 kr 29. maj

Sammenlign priser på Epson Projektor CO-FH02 - 1920 x 1080 - 3000 ANSI lumens og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3809 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Epson CO-FH02 Smart Full-HD-projektor
3.809 kr
Til butik
Epson CO-FH02 Smart Full-HD-projektor billede

Produktinformation

Intelligent projektor med fuld HD, Projicer en storskærmsoplevelse derhjemme eller på kontoret. Denne billige løsning er nem at bruge, har fuld HD og også Android TV. Fuld HD 1080p-projektor, Lysstyrke på 3.000 lumen, Android TV, 3LCD-teknologi, Det er nemt at skabe en storskærmsoplevelse derhjemme, når du har denne Full HD-projektor, og den er også ideel til kontoret eller klasseværelset. Du kan få en imponerende 391-skærm, og den har Android TV. Den er nem at sætte op og har en lysstyrke på 3.000 lumen, hvilket giver dig et klart og skarpt billede. En langtidsholdbar løsning med en lampelevetid, der giver dig op til 18 års underholdning. Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Epson
Kategori: Projektorer og tilbehør
EAN: 8715946706832
Varenr.: C88895
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Epson Projektor CO-FH02 - 1920 x 1080 - 3000 ANSI lumens
4.489 kr
Til butik
Epson Projektor CO-FH02 - 1920 x 1080 - 3000 ANSI lumens billede

Produktinformation

Projektor Epson CO-FH02 leverer Full HD 1920 x 1080-billeder med 3LCD-teknologi, 3000 ANSI lumens lysstyrke til både hvidt og farvet lysudbytte samt indbygget Android TV til nem streaming. Den er designet som en bærbar 1080p 3LCD-projektor til hjemmeunderholdning, kontorbrug eller klasseværelset og understøtter hurtig opsætning med horisontal og vertikal keystone-korrektion, HDMI-tilslutning samt en integreret 5 W mono-højttaler til enkel lyd. Full HD-opløsning (1920 x 1080) i 16:9 3LCD-teknologi med understøttelse af 16.8 millioner farver 3000 lumens lysstyrke (hvid og farve) Indbygget Android TV-medie-streamingplatform (inkluderer Android TV HDMI-dongle) Keystone-korrektion (horisontal og vertikal) Tilslutninger: HDMI, USB-A, USB-B Nyd lysstærk, detaljeret projektion med praktisk indbygget streaming i en enkel, alsidig opsætning.

Produktspecifikationer

Mærke: Epson
Kategori: Projektor
Artikel nr.: V11HA85040
EAN: 8715946706832
Varenr.: 3116798
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Epson CO-FH02 3LCD-projektor Full HD
4.767 kr
Til butik
Gå til INphone.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Epson CO-FH02 Smart Projektor
4.919 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Epson CO-FH02, Projectors, Home
8.459 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Epson Projektor CO-FH02 - 1920 x 1080 - 3000 ANSI lumens koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Epson Projektor CO-FH02 - 1920 x 1080 - 3000 ANSI lumens koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK3.809 kr3.868 krKøb
2Proshop DK4.489 kr4.489 krKøb
3CompuMail DK4.767 kr4.767 krKøb
4INphone.dk4.919 kr4.919 krKøb
5Ultrashop8.459 kr8.459 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Epson Projektor CO-FH02 - 1920 x 1080 - 3000 ANSI lumens

PriceData har fulgt prisen på Epson Projektor CO-FH02 - 1920 x 1080 - 3000 ANSI lumens i 181 dage. Laveste pris i perioden er 3.448 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 4.489 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.346 kr.

Den nuværende pris på 3.809 kr er 12% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for Epson Projektor CO-FH02 - 1920 x 1080 - 3000 ANSI lumens. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for Epson Projektor CO-FH02 - 1920 x 1080 - 3000 ANSI lumens de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20263.809 kr361 kr (10%)
29. maj 20263.448 kr1.041 kr (23%)
26. maj 20264.489 kr1 kr (0%)
25. maj 20264.488 kr1 kr (0%)
24. maj 20264.489 kr1 kr (0%)
22. maj 20264.488 kr1 kr (0%)
21. maj 20264.489 kr1 kr (0%)
20. maj 20264.488 kr1 kr (0%)
19. maj 20264.489 kr695 kr (18%)
18. maj 20263.794 kr253 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret