Gå til hovedindhold

InFocus Quantum Laser Nemesis II IN1028SL - DLP-projektor - kvante laser - bærbar - 5000 lumen - Full HD (1920 x 1080) - 16:9 - 1080p - standard objektiv - LAN - hvid

InFocusElektronikEAN: 0850053009402
Pris fra 7.075 krtil 9.250 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 2.175 kr (24% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på InFocus Quantum Laser Nemesis II IN1028SL - DLP-projektor - kvante laser - bærbar - 5000 lumen - Full HD (1920 x 1080) - 16:9 - 1080p - standard objektiv - LAN - hvid og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 7075 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
InFocus Nemesis IN1028SL DLP-projektor FHD VGA HDMI
7.075 kr
Til butik
InFocus Nemesis IN1028SL DLP-projektor FHD VGA HDMI billede

Produktinformation

InFocus Quantum Laser Nemesis II Series IN1028SL - DLP-projektor - laser - bærbar - 5000 lumen - FullHD (1920 x 1080) - 16:9

Produktspecifikationer

Mærke: InFocus
Artikel nr.: IN1028SL
EAN: 0850053009402
Varenr.: 1002554518
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
InFocus Quantum Laser Nemesis II IN1028SL - DLP-projektor - kvante laser - bærbar - 5000 lumen - Full HD (1920 x 1080) - 16:9 - 1080p - standard objektiv - LAN - hvid
7.577 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
InFocus Projektor Quantum Laser Nemesis II IN1028SL - DLP projector - standard lens - portable - LAN - white - 1920 x 1080 - 5000 ANSI lumens
9.250 kr
Til butik
InFocus Projektor Quantum Laser Nemesis II IN1028SL - DLP projector - standard lens - portable - LAN - white - 1920 x 1080 - 5000 ANSI lumens billede

Produktinformation

DLP-projektor leverer Full HD 1920 x 1080 billeder med 5000 lumen lysstyrke, Quantum Laser-lyskilde, LAN-forbindelse og et bærbart hvidt design. InFocus Quantum Laser Nemesis II IN1028SL er bygget til klare præsentationer og multimedie og kombinerer livlige, skarpe billeder med avanceret keystone-korrektion, 360° projektionsunderstøttelse og filterfri DLP-teknologi for minimal vedligeholdelse. 5000 lumen lysstyrke til levende projektion i forskellige miljøer Full HD (1920 x 1080) native opløsning, 16:9 billedformat Højt kontrastforhold op til 400000:1 (2000000:1 dynamisk) Quantum Laser-lyskilde med op til 30.000 timers levetid 360° projektion og understøttelse af portrætprojektion 24/7 drift og støvafvisende, filterfrit design Tilslutning: 2x HDMI, VGA, USB, RS-232 og Gigabit Ethernet (RJ-45) Integreret mono-højttaler (15 W) samt IR-modtager og indbygget tastatur Designet til nem integration i din opsætning giver den fleksibel placering og konsekvent skarp justering til pålidelig daglig brug.

Produktspecifikationer

Mærke: InFocus
Kategori: Projektor
Artikel nr.: IN1028SL
EAN: 0850053009402
Varenr.: 3356320

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad InFocus Quantum Laser Nemesis II IN1028SL - DLP-projektor - kvante laser - bærbar - 5000 lumen - Full HD (1920 x 1080) - 16:9 - 1080p - standard objektiv - LAN - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad InFocus Quantum Laser Nemesis II IN1028SL - DLP-projektor - kvante laser - bærbar - 5000 lumen - Full HD (1920 x 1080) - 16:9 - 1080p - standard objektiv - LAN - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK7.075 kr7.075 krKøb
2CS MEGASTORE DK7.577 kr7.577 krKøb
3Proshop DK9.250 kr9.250 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for InFocus Quantum Laser Nemesis II IN1028SL - DLP-projektor - kvante laser - bærbar - 5000 lumen - Full HD (1920 x 1080) - 16:9 - 1080p - standard objektiv - LAN - hvid

PriceData har fulgt prisen på InFocus Quantum Laser Nemesis II IN1028SL - DLP-projektor - kvante laser - bærbar - 5000 lumen - Full HD (1920 x 1080) - 16:9 - 1080p - standard objektiv - LAN - hvid i 144 dage. Laveste pris i perioden er 7.074 kr (registreret d. 26. januar 2026), højeste er 9.249 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 7.662 kr.

Den nuværende pris på 7.075 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for InFocus Quantum Laser Nemesis II IN1028SL - DLP-projektor - kvante laser - bærbar - 5000 lumen - Full HD (1920 x 1080) - 16:9 - 1080p - standard objektiv - LAN - hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for InFocus Quantum Laser Nemesis II IN1028SL - DLP-projektor - kvante laser - bærbar - 5000 lumen - Full HD (1920 x 1080) - 16:9 - 1080p - standard objektiv - LAN - hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20267.075 kr9 kr (0%)
22. maj 20267.084 kr9 kr (0%)
5. mar. 20267.075 kr1.698,35 kr (19%)
4. mar. 20268.773,35 kr464,65 kr (5%)
16. feb. 20269.238 kr2.164 kr (31%)
15. feb. 20267.074 kr998 kr (12%)
14. feb. 20268.072 kr998 kr (14%)
11. feb. 20267.074 kr1 kr (0%)
28. jan. 20267.075 kr1 kr (0%)
26. jan. 20267.074 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret