Gå til hovedindhold

Acer Projektor H6815 - DLP projector - 3D - 3840 x 2160 - 4000 ANSI lumens

AcerElektronikEAN: 4710886118930
Pris fra 6.550 krtil 8.289 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.739 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 5.866 kr 12. mar.

Sammenlign priser på Acer Projektor H6815 - DLP projector - 3D - 3840 x 2160 - 4000 ANSI lumens og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 6550 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Acer H6815 DLP-projektor Ultra HD 4K
6.550 kr
Til butik
Acer H6815 DLP-projektor Ultra HD 4K billede

Produktinformation

Acer H6815 - DLP-projektor - UHP - 3D - 4000 ANSI lumens - 3840 x 2160 - 16:9 - 4K

Produktspecifikationer

Mærke: Acer
Artikel nr.: MR.JTA11.001
EAN: 4710886118930
Varenr.: 997187525
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ACER Projektor H6815 3840x2160/4000 ANSI/HDMI
7.204 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Acer Projektor H6815 - DLP projector - 3D - 3840 x 2160 - 4000 ANSI lumens
7.439 kr
Til butik
Acer Projektor H6815 - DLP projector - 3D - 3840 x 2160 - 4000 ANSI lumens billede

Produktinformation

DLP-projektor leverer Ultra HD 4K (3840 x 2160) billeder med 3D-understøttelse, 4000 ANSI lumens lysstyrke og HDR for ekstra billeddybde. Acer Projektor H6815 er bygget til biografvisning og klare præsentationer i godt oplyste rum og har Acer ColorSafe II Technology, 1.07 milliarder farver samt en alsidig linse med manuel fokus, 1.1x zoom og keystone-korrektion. Ultra HD 4K-opløsning (3840 x 2160) med 16:9 indbygget billedformat 4000 ANSI lumens lysstyrke High Dynamic Range (HDR) understøttelse 3D-kompatibel (3D-briller sælges separat) Manuel fokus med 1.1x manuel zoom Lodret og vandret keystone-korrektion (-40 til +40) Integreret mono højttaler (3 W) Tilslutning: 2x HDMI, USB, audio out, RS-232 Designet til nemt at passe ind i forskellige opsætninger, samtidig med at den leverer detaljerede, naturtro farver og fleksibel billedjustering.

Produktspecifikationer

Mærke: Acer
Kategori: Projektor
Artikel nr.: MR.JTA11.001
EAN: 4710886118930
Varenr.: 2935493
Gå til INphone.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Acer H6815BD, DLP, 4K UHD projekter
7.499 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Acer H6815 DLP-projektor Ultra HD 4K HDMI - GEEKD.dk
8.289 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Acer Projektor H6815 - DLP projector - 3D - 3840 x 2160 - 4000 ANSI lumens koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Acer Projektor H6815 - DLP projector - 3D - 3840 x 2160 - 4000 ANSI lumens koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK6.550 kr6.550 krKøb
2CS MEGASTORE DK7.204 kr7.204 krKøb
3Proshop DK7.439 kr7.439 krKøb
4INphone.dk7.499 kr7.499 krKøb
5Geekd8.289 kr8.289 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Acer Projektor H6815 - DLP projector - 3D - 3840 x 2160 - 4000 ANSI lumens

PriceData har fulgt prisen på Acer Projektor H6815 - DLP projector - 3D - 3840 x 2160 - 4000 ANSI lumens i 161 dage. Laveste pris i perioden er 5.866 kr (registreret d. 7. marts 2026), højeste er 6.599 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 6.114 kr.

Den nuværende pris på 6.550 kr er 7% over normalprisen. Prisen er steget 9% den seneste måned. Der er registreret 63 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Acer Projektor H6815 - DLP projector - 3D - 3840 x 2160 - 4000 ANSI lumens. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Acer Projektor H6815 - DLP projector - 3D - 3840 x 2160 - 4000 ANSI lumens de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20266.550 kr49 kr (1%)
28. maj 20266.599 kr515 kr (8%)
27. maj 20266.084 kr129 kr (2%)
25. maj 20265.955 kr24 kr (0%)
24. maj 20265.979 kr48 kr (1%)
23. maj 20266.027 kr24 kr (0%)
20. maj 20266.051 kr95 kr (2%)
18. maj 20265.956 kr24 kr (0%)
16. maj 20265.980 kr23 kr (0%)
15. maj 20266.003 kr51 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret