Gå til hovedindhold

Epson Projektor EF-21G - 1920 x 1080 - 1000 ANSI lumens

EpsonElektronikEAN: 8715946735023
Pris fra 5.353 krtil 9.519 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 4.166 kr (44% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.976 kr 2. jun.

Sammenlign priser på Epson Projektor EF-21G - 1920 x 1080 - 1000 ANSI lumens og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5353 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Epson EF-21G 3LCD-projektor Full HD
5.353 kr
Til butik
Epson EF-21G 3LCD-projektor Full HD billede

Produktinformation

Epson EF-21G - 3LCD-projektor - bærbar - 1000 lumen (hvid) - 1000 lumen (farve) - Full HD (1920 x 1080) - 16:9 - 1080p - grøn

Produktspecifikationer

Mærke: Epson
Artikel nr.: V11HB35340
EAN: 8715946735023
Varenr.: 1002512659
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Epson Projektor EF-21G - 1920 x 1080 - 1000 ANSI lumens
6.489 kr
Til butik
Epson Projektor EF-21G - 1920 x 1080 - 1000 ANSI lumens billede

Produktinformation

Projektoren Epson EF-21G leverer Full HD 1920 x 1080-projektion med 1000 ANSI lumen, Epson 3LCD-teknologi, Google TV-streaming og en langtidsholdbar laserkilde i et bærbart design. Som en del af EpiqVision Mini Laser-serien kombinerer denne kompakte 3LCD-projektor en stilfuld grøn finish med nem plug-and-play-opsætning, automatiske funktioner som autofokus og keystone-korrektion samt fleksibel projektion på vægge, lofter eller gulve til hjemme- eller underholdning på farten. Full HD (1920 x 1080) opløsning, 16:9-billedformat 1000 lumen lysstyrke til både hvid og farvet lysudgang Dynamisk kontrastforhold op til 5.000.000:1 Google TV med Google Assistant stemmestyring og Google Cast Laserkilde vurderet til op til 20.000 timer Indbygget 5W Bluetooth-højttaler HDR10-kompatibilitet og flere billedtilstande (Dynamic, Natural, Cinema, Vivid) Nyd lys, levende visning på stor skærm med smart streaming og hurtig automatisk opsætning i én bærbar mini laserprojektor.

Produktspecifikationer

Mærke: Epson
Kategori: Projektor
Artikel nr.: V11HB35340
EAN: 8715946735023
Varenr.: 3338335
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Epson EF-21G Kompakt projektor til hjemmebiografen
6.599 kr
Til butik
Epson EF-21G Kompakt projektor til hjemmebiografen billede

Produktinformation

Bring biografen hjem med Epson EF-21G-projektoren, Forvandl ethvert rum til en biograf med, Epson EF-21G, , den ultralysstærke, bærbare projektor, der bringer film, spil og præsentationer til live. EF-21G er kompakt, men kraftfuld og leverer fantastiske billeder og fordybende lyd i en strømlinet enhed, hvilket gør den perfekt til hjemmeunderholdning eller forretning på farten. Vigtige funktioner: Full HD 1080p-opløsning, : Nyd skarpe, klare billeder i Full HD-kvalitet, der sikrer, at hver scene er levende og naturtro, uanset om du ser film eller præsenterer dias. 1000 lumen lysstyrke, : Oplev virkelighedstro billeder, selv i lyse rum, med avanceret 3LCD-teknologi, der giver afbalancerede farver og lysstyrke. Indbygget Android TV, : Stream dine yndlingsserier, -film og -apps direkte fra projektoren. Få adgang til Netflix, YouTube, Hulu og meget mere uden brug af ekstra enheder. Kompakt og bærbar, : EF-21G er let og designet til at være nem at bære og er perfekt til både hjemmet og rejsen, så du kan projicere når som helst og hvor som helst. Lyd, der imponerer, : Med et indbygget højttalersystem giver denne projektor en fyldig, rumfyldende lyd, der matcher de fantastiske billeder. Flere tilslutningsmuligheder, : Tilslut med HDMI, USB og Bluetooth for problemfrit at forbinde bærbare computere, spillekonsoller, lydsystemer og meget mere. Keystone-korrektion, : Sørg for et perfekt justeret billede fra enhver vinkel med automatisk keystone-korrektion, der gør opsætningen hurtig og nem. Epson EF-21G, bringer underholdning på storskærm til dig, uanset om du streamer den seneste blockbuster, er vært for en spilleaften eller leverer en professionel præsentation. Den er designet til alsidighed og lethed og er et must-have for alle, der ønsker projektion i biografkvalitet, uanset hvor de er. Løft din seeroplevelse i dag med Epson EF-21G&mdashcinematisk kvalitet, når som helst, hvor som helst. Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Epson
Kategori: Projektorer og tilbehør
EAN: 8715946735023
Varenr.: D13923
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Epson EF-21G, Projectors, Home
9.519 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Epson Projektor EF-21G - 1920 x 1080 - 1000 ANSI lumens koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Epson Projektor EF-21G - 1920 x 1080 - 1000 ANSI lumens koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK5.353 kr5.353 krKøb
2Proshop DK6.489 kr6.489 krKøb
3Teknikproffset DK6.599 kr6.658 krKøb
4Ultrashop9.519 kr9.519 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Epson Projektor EF-21G - 1920 x 1080 - 1000 ANSI lumens

PriceData har fulgt prisen på Epson Projektor EF-21G - 1920 x 1080 - 1000 ANSI lumens i 180 dage. Laveste pris i perioden er 4.565 kr (registreret d. 28. december 2025), højeste er 6.319,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.051 kr.

Den nuværende pris på 5.353 kr er 6% over normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 36 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 56 prisændringer for Epson Projektor EF-21G - 1920 x 1080 - 1000 ANSI lumens. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 56 prisændringer for Epson Projektor EF-21G - 1920 x 1080 - 1000 ANSI lumens de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20265.353 kr377 kr (8%)
2. jun. 20264.976 kr377 kr (7%)
25. maj 20265.353 kr1 kr (0%)
23. maj 20265.354 kr374 kr (8%)
22. maj 20264.980 kr1 kr (0%)
20. maj 20264.981 kr24 kr (0%)
18. maj 20265.005 kr24 kr (0%)
17. maj 20264.981 kr1 kr (0%)
16. maj 20264.982 kr24 kr (0%)
15. maj 20265.006 kr23 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret