Gå til hovedindhold

Epson Lifestudio Pop EF-62B - 3LCD-projektor - bærbar - 700 lumen - 802.11a/b/g/n/ac wireless / Bluetooth - metallisk sort

EpsonElektronikEAN: 8715946741550
Pris fra 5.547 krtil 7.419 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.872 kr (25% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Epson Lifestudio Pop EF-62B - 3LCD-projektor - bærbar - 700 lumen - 802.11a/b/g/n/ac wireless / Bluetooth - metallisk sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5547 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Epson Lifestudio Pop EF-62B - 3LCD-projektor - bærbar - 700 lumen - 802.11a/b/g/n/ac wireless / Bluetooth - metallisk sort
5.547 kr
Til butik
Epson Lifestudio Pop EF-62B - 3LCD-projektor - bærbar - 700 lumen - 802.11a/b/g/n/ac wireless / Bluetooth - metallisk sort billede

Produktspecifikationer

Mærke: Epson
Kategori: Projektor
Farve: 1
Artikel nr.: V11HB73140
EAN: 8715946741550
Varenr.: 24772506
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Epson Projektor Lifestudio Pop EF-62B - 4K - 700 ANSI lumens
5.732 kr
Til butik
Epson Projektor Lifestudio Pop EF-62B - 4K - 700 ANSI lumens billede

Produktinformation

Projektoren Epson Lifestudio Pop EF-62B leverer 4K PRO-UHD-projektion med 700 lumens lysstyrke fra en laserlyskilde samt indbygget Wi‑Fi og Bluetooth til fleksibel visning. Designet som en bærbar, metallisk sort smart 3LCD-projektor til medrivende øjeblikke indendørs eller udendørs kombinerer den avanceret billed- og lydteknologi med nem opsætning og integrerede Smart TV-funktioner til storskærmsunderholdning derhjemme eller på farten. 3LCD-projektor med 4K PRO-UHD-opløsning 700 lumen lysstyrke og 5,000,000:1 kontrastforhold Laserlyskilde vurderet til op til 20,000 timer HDR10-kompatibel med Hybrid Log-Gamma (HLG) Integreret 10W-højttaler Wi‑Fi (802.11a/b/g/n/ac) og Bluetooth-forbindelse Vertikal og horisontal keystone-korrektion HDMI, USB og 3.5 mm lydudgangsforbindelser Kompakt og fyldt med funktioner gør EF-62B det nemt at nyde skarp projektion med høj kontrast med indbygget lyd og trådløs bekvemmelighed, uanset hvor du ser.

Produktspecifikationer

Mærke: Epson
Kategori: Projektor
Artikel nr.: V11HB73140
EAN: 8715946741550
Varenr.: 3410499
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Epson EF-62B 3LCD-projektor 4K PRO-UHD
6.538 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Epson Lifestudio Pop EF-62B 4K bærbar projektor (sort)
6.995 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Epson V11HB73140 projektor - Standard throw, 3LCD, 4K, 700 ANSI lumen - Sort
-5%7.399 kr
Før 7.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Epson V11HB73140 projektor - Standard throw, 3LCD, 4K, 700 ANSI lumen - Sort
-5%7.419 kr
Før 7.819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Epson Lifestudio Pop EF-62B - 3LCD-projektor - bærbar - 700 lumen - 802.11a/b/g/n/ac wireless / Bluetooth - metallisk sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Epson Lifestudio Pop EF-62B - 3LCD-projektor - bærbar - 700 lumen - 802.11a/b/g/n/ac wireless / Bluetooth - metallisk sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK5.547 kr5.547 krKøb
2Proshop DK5.732 kr5.732 krKøb
3CompuMail DK6.538 kr6.538 krKøb
4Komplett DK6.995 kr6.995 krKøb
5Boligcenter DK7.399 kr7.399 krKøb
6Vivas DK7.419 kr7.498 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Epson Lifestudio Pop EF-62B - 3LCD-projektor - bærbar - 700 lumen - 802.11a/b/g/n/ac wireless / Bluetooth - metallisk sort

PriceData har fulgt prisen på Epson Lifestudio Pop EF-62B - 3LCD-projektor - bærbar - 700 lumen - 802.11a/b/g/n/ac wireless / Bluetooth - metallisk sort i 181 dage. Laveste pris i perioden er 5.547 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 7.692 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 6.458 kr.

Den nuværende pris på 5.547 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 57 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 74 prisændringer for Epson Lifestudio Pop EF-62B - 3LCD-projektor - bærbar - 700 lumen - 802.11a/b/g/n/ac wireless / Bluetooth - metallisk sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 74 prisændringer for Epson Lifestudio Pop EF-62B - 3LCD-projektor - bærbar - 700 lumen - 802.11a/b/g/n/ac wireless / Bluetooth - metallisk sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20265.547 kr720 kr (11%)
22. maj 20266.267 kr20 kr (0%)
19. maj 20266.287 kr180 kr (3%)
14. maj 20266.107 kr72 kr (1%)
13. maj 20266.035 kr23 kr (0%)
12. maj 20266.058 kr232 kr (4%)
11. maj 20265.826 kr24 kr (0%)
9. maj 20265.850 kr28 kr (0%)
8. maj 20265.878 kr23 kr (0%)
7. maj 20265.901 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret