Gå til hovedindhold

Epson EcoTank ET-M2120 - Multifunktionsprinter - S/H - blækprinter - A4/Legal (medie) - op til 15 spm (udskriver) - 150 ark - USB, Wi-Fi - hvid

Pris fra 1.830 krtil 3.319 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.489 kr (45% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.804 kr 17. apr.

Sammenlign priser på Epson EcoTank ET-M2120 - Multifunktionsprinter - S/H - blækprinter - A4/Legal (medie) - op til 15 spm (udskriver) - 150 ark - USB, Wi-Fi - hvid og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1830 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Epson EcoTank ET-M2120 Blækprinter
1.830 kr
Til butik
Epson EcoTank ET-M2120 Blækprinter billede

Produktinformation

Epson EcoTank ET-M2120 - Multifunktionsprinter - S/H - blækprinter - A4/Legal (medie) - op til 15 spm (udskriver) - 150 ark - USB, Wi-Fi - hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Epson
Artikel nr.: C11CJ18401
EAN: 8715946670362
Varenr.: 995650516
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Epson EcoTank ET-M2120 Multifunktion - Monokrom - Blæk
1.838 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Epson EcoTank ET-M2120 - Multifunktionsprinter - S/H - blækprinter - A4/Legal (medie) - op til 15 spm (udskriver) - 150 ark - USB, Wi-Fi - hvid
1.850 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Epson Ecotank Et-m2120 A4 Mfp
1.899 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Epson EcoTank ET-M2120 Inkjet-multifunktionsprinter
2.191 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Epson EcoTank ET-M2120
3.319 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Epson EcoTank ET-M2120 - Multifunktionsprinter - S/H - blækprinter - A4/Legal (medie) - op til 15 spm (udskriver) - 150 ark - USB, Wi-Fi - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Epson EcoTank ET-M2120 - Multifunktionsprinter - S/H - blækprinter - A4/Legal (medie) - op til 15 spm (udskriver) - 150 ark - USB, Wi-Fi - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.830 kr1.830 krKøb
2Proshop DK1.838 kr1.838 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.850 kr1.850 krKøb
4Dustin DK1.899 kr1.985,25 krKøb
5Teknikproffset DK2.191 kr2.260 krKøb
6Ultrashop3.319 kr3.319 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Epson EcoTank ET-M2120 - Multifunktionsprinter - S/H - blækprinter - A4/Legal (medie) - op til 15 spm (udskriver) - 150 ark - USB, Wi-Fi - hvid

PriceData har fulgt prisen på Epson EcoTank ET-M2120 - Multifunktionsprinter - S/H - blækprinter - A4/Legal (medie) - op til 15 spm (udskriver) - 150 ark - USB, Wi-Fi - hvid i 133 dage. Laveste pris i perioden er 1.804 kr (registreret d. 17. april 2026), højeste er 1.968 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.893 kr.

Den nuværende pris på 1.830 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Epson EcoTank ET-M2120 - Multifunktionsprinter - S/H - blækprinter - A4/Legal (medie) - op til 15 spm (udskriver) - 150 ark - USB, Wi-Fi - hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Epson EcoTank ET-M2120 - Multifunktionsprinter - S/H - blækprinter - A4/Legal (medie) - op til 15 spm (udskriver) - 150 ark - USB, Wi-Fi - hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 20261.830 kr17 kr (1%)
20. maj 20261.847 kr1 kr (0%)
17. maj 20261.848 kr8 kr (0%)
16. maj 20261.856 kr1 kr (0%)
14. maj 20261.857 kr1 kr (0%)
12. maj 20261.858 kr1 kr (0%)
10. maj 20261.859 kr1 kr (0%)
7. maj 20261.860 kr12 kr (1%)
6. maj 20261.848 kr13 kr (1%)
27. apr. 20261.861 kr14 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret