Gå til hovedindhold

Epson EcoTank ET-2860 - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - ITS - A4 (medie) - op til 10 spm (udskriver) - 100 ark - Wi-Fi, USB - sort

Pris fra 1.214 krtil 1.649 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 435 kr (26% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Epson EcoTank ET-2860 - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - ITS - A4 (medie) - op til 10 spm (udskriver) - 100 ark - Wi-Fi, USB - sort og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1214 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Epson EcoTank ET-2860 Blækprinter
1.214 kr
Til butik
Epson EcoTank ET-2860 Blækprinter billede

Produktinformation

Epson EcoTank ET-2860 - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - ITS - A4 (medie) - op til 10 spm (udskriver) - 100 ark - USB, Wi-Fi - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Epson
Artikel nr.: C11CJ67428
EAN: 8715946725949
Varenr.: 1001813696
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Epson EcoTank ET-2860 All in One Multifunktion - Farve - Blæk
-12%1.222 kr
Før 1.385 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Epson EcoTank ET-2860 All in One Multifunktion - Farve - Blæk billede

Produktinformation

Multifunktionsprinter med genopfyldeligt Ink Tank System, Wi‑Fi og USB‑forbindelse og højopløsnings farveudskrivning op til 5760 x 1440 dpi. Den kompakte genopfyldelige løsning Epson EcoTank ET‑2860 bruger Epson Micro Piezo inkjet‑teknologi og medfølgende højkapacitets blækflasker til at levere højkvalitets farveudskrifter samtidig med at konventionelle blækpatroner elimineres. Udskriftsteknologi: Epson Micro Piezo 4‑farve inkjet Maks opløsning: op til 5760 x 1440 dpi Udskrivningshastighed: op til 10 spm sort/hvid / 5 spm farve Papirhåndtering: 100‑arks indbakke og 30‑arks udgang Forbindelse: Wi‑Fi, Wi‑Fi Direct og USB med sikkerhedsprotokoller (WEP, WPA, WPA2, WPA3) Scanningsopløsning: 1200 x 2400 dpi Medfølgende blæk: sort, cyan, magenta og gul blækflasker Strøm: 12 W i drift, 4,5 W i standby Genopfyldelige tanke og medfølgende blækflasker reducerer afbrydelser og driftskompleksitet, mens trådløs forbindelse og lavt strømforbrug gør den velegnet til hjem og hjemmekontor.

Produktspecifikationer

Mærke: Epson
Kategori: Printer
Artikel nr.: C11CJ67428
EAN: 8715946725949
Varenr.: 3230999
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Epson EcoTank ET-2860 - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - ITS - A4 (medie) - op til 10 spm (udskriver) - 100 ark - Wi-Fi, USB - sort
1.334 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Epson Ecotank Et-2860 A4 Mfp
1.499 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Epson EcoTank ET-2860 A4 multifunktionel Wi-Fi-blæktankprinter
1.543 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Printer farve - Epson EcoTank ET-2860 multifunktionsblækprinter
-24%1.599 kr
Før 2.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Printer farve - Epson EcoTank ET-2860 multifunktionsblækprinter
-24%1.619 kr
Før 2.119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Epson EcoTank ET-2860 Blækprinter
1.649 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Epson EcoTank ET-2860 - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - ITS - A4 (medie) - op til 10 spm (udskriver) - 100 ark - Wi-Fi, USB - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Epson EcoTank ET-2860 - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - ITS - A4 (medie) - op til 10 spm (udskriver) - 100 ark - Wi-Fi, USB - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.214 kr1.214 krKøb
2Proshop DK1.222 kr1.222 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.334 kr1.334 krKøb
4Dustin DK1.499 kr1.585,25 krKøb
5Teknikproffset DK1.543 kr1.602 krKøb
6Boligcenter DK1.599 kr1.599 krKøb
7Vivas DK1.619 kr1.688 krKøb
8Ultrashop1.649 kr1.649 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Epson EcoTank ET-2860 - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - ITS - A4 (medie) - op til 10 spm (udskriver) - 100 ark - Wi-Fi, USB - sort

PriceData har fulgt prisen på Epson EcoTank ET-2860 - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - ITS - A4 (medie) - op til 10 spm (udskriver) - 100 ark - Wi-Fi, USB - sort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.214 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 1.385 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.324 kr.

Den nuværende pris på 1.214 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Epson EcoTank ET-2860 - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - ITS - A4 (medie) - op til 10 spm (udskriver) - 100 ark - Wi-Fi, USB - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Epson EcoTank ET-2860 - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - ITS - A4 (medie) - op til 10 spm (udskriver) - 100 ark - Wi-Fi, USB - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20261.214 kr8 kr (1%)
23. maj 20261.222 kr120 kr (9%)
15. maj 20261.342 kr1 kr (0%)
9. maj 20261.343 kr1 kr (0%)
7. maj 20261.342 kr1 kr (0%)
6. maj 20261.343 kr8 kr (1%)
3. maj 20261.351 kr1 kr (0%)
30. apr. 20261.350 kr1 kr (0%)
25. apr. 20261.351 kr34 kr (2%)
8. apr. 20261.385 kr37 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret