Gå til hovedindhold

EPOS IMPACT SDW 5065 EU/UK/AUS Wireless DECT Office Headset binaural with base station for phone mobile & Skype for Business

EposHovedtelefoner og headsetEAN: 5714708008255
Pris fra 2.117 krtil 2.719 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 602 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.082 kr 14. maj

Sammenlign priser på EPOS IMPACT SDW 5065 EU/UK/AUS Wireless DECT Office Headset binaural with base station for phone mobile & Skype for Business og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2117 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
EPOS IMPACT SDW Trådløs Trådløst headset-system Sort
2.117 kr
Til butik
EPOS IMPACT SDW Trådløs Trådløst headset-system Sort billede

Produktinformation

EPOS IMPACT SDW - Headset-system - på øret - DECT - trådløs - Certified for Skype for Business

Produktspecifikationer

Mærke: EPOS
Artikel nr.: 1001023
EAN: 5714708008255
Varenr.: 1001112411
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
EPOS IMPACT SDW 5065 EU/UK/AUS Wireless DECT Office Headset binaural with base station for phone mobile & Skype for Business
2.128 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
EPOS IMPACT SDW 5065 Double-Sided DECT
2.128 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Epos Impact Sdw 5065 Dect Stereo Sort
2.374 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
EPOS Impact SDW 5065 - DECT stereo headset til kontor
-4%2.699 kr
Før 2.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
EPOS Impact SDW 5065 - DECT stereo headset til kontor
-4%2.719 kr
Før 2.819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EPOS IMPACT SDW 5065 EU/UK/AUS Wireless DECT Office Headset binaural with base station for phone mobile & Skype for Business koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EPOS IMPACT SDW 5065 EU/UK/AUS Wireless DECT Office Headset binaural with base station for phone mobile & Skype for Business koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.117 kr2.117 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.128 kr2.128 krKøb
3Proshop DK2.128 kr2.128 krKøb
4Dustin DK2.374 kr2.460,25 krKøb
5Boligcenter DK2.699 kr2.699 krKøb
6Vivas DK2.719 kr2.798 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for EPOS IMPACT SDW 5065 EU/UK/AUS Wireless DECT Office Headset binaural with base station for phone mobile & Skype for Business

PriceData har fulgt prisen på EPOS IMPACT SDW 5065 EU/UK/AUS Wireless DECT Office Headset binaural with base station for phone mobile & Skype for Business i 184 dage. Laveste pris i perioden er 2.082 kr (registreret d. 10. maj 2026), højeste er 2.568 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.386 kr.

Den nuværende pris på 2.117 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 57 prisændringer for EPOS IMPACT SDW 5065 EU/UK/AUS Wireless DECT Office Headset binaural with base station for phone mobile & Skype for Business. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 57 prisændringer for EPOS IMPACT SDW 5065 EU/UK/AUS Wireless DECT Office Headset binaural with base station for phone mobile & Skype for Business de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 20262.117 kr5 kr (0%)
15. maj 20262.112 kr30 kr (1%)
14. maj 20262.082 kr46 kr (2%)
13. maj 20262.128 kr46 kr (2%)
12. maj 20262.082 kr46 kr (2%)
11. maj 20262.128 kr46 kr (2%)
10. maj 20262.082 kr41 kr (2%)
9. maj 20262.123 kr5 kr (0%)
8. maj 20262.128 kr16 kr (1%)
6. maj 20262.112 kr5 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret