Gå til hovedindhold

EPOS IMPACT SDW 5036 EU/UK/AUS Wireless DECT Headset monaural with base station for phone mobile and PC incl BTD 800 dongle

EposHovedtelefoner og headsetEAN: 5714708008279
Pris fra 2.268 krtil 2.919 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 651 kr (22% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på EPOS IMPACT SDW 5036 EU/UK/AUS Wireless DECT Headset monaural with base station for phone mobile and PC incl BTD 800 dongle og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2268 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
EPOS IMPACT SDW Trådløs Trådløst headset-system Sort
2.268 kr
Til butik
EPOS IMPACT SDW Trådløs Trådløst headset-system Sort billede

Produktinformation

EPOS IMPACT SDW - Headset-system - på øret - DECT - trådløs - Certified for Skype for Business

Produktspecifikationer

Mærke: EPOS
Artikel nr.: 1001025
EAN: 5714708008279
Varenr.: 1001112413
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
EPOS IMPACT SDW 5036 Single-Sided DECT
2.544 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
EPOS IMPACT SDW 5036 EU/UK/AUS Wireless DECT Headset monaural with base station for phone mobile and PC incl BTD 800 dongle
2.545 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
EPOS Impact SDW 5036 - DECT mono headset med triple-forbindelse (EU/UK/AUS)
2.899 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
EPOS Impact SDW 5036 - DECT mono headset med triple-forbindelse (EU/UK/AUS)
2.919 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EPOS IMPACT SDW 5036 EU/UK/AUS Wireless DECT Headset monaural with base station for phone mobile and PC incl BTD 800 dongle koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EPOS IMPACT SDW 5036 EU/UK/AUS Wireless DECT Headset monaural with base station for phone mobile and PC incl BTD 800 dongle koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.268 kr2.268 krKøb
2Proshop DK2.544 kr2.544 krKøb
3CS MEGASTORE DK2.545 kr2.545 krKøb
4Boligcenter DK2.899 kr2.899 krKøb
5Vivas DK2.919 kr2.998 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for EPOS IMPACT SDW 5036 EU/UK/AUS Wireless DECT Headset monaural with base station for phone mobile and PC incl BTD 800 dongle

PriceData har fulgt prisen på EPOS IMPACT SDW 5036 EU/UK/AUS Wireless DECT Headset monaural with base station for phone mobile and PC incl BTD 800 dongle i 101 dage. Laveste pris i perioden er 2.268 kr (registreret d. 3. april 2026), højeste er 2.740 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.590 kr.

Den nuværende pris på 2.268 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for EPOS IMPACT SDW 5036 EU/UK/AUS Wireless DECT Headset monaural with base station for phone mobile and PC incl BTD 800 dongle. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for EPOS IMPACT SDW 5036 EU/UK/AUS Wireless DECT Headset monaural with base station for phone mobile and PC incl BTD 800 dongle de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 20262.268 kr471 kr (17%)
1. maj 20262.739 kr471 kr (21%)
24. apr. 20262.268 kr471 kr (17%)
22. apr. 20262.739 kr471 kr (21%)
3. apr. 20262.268 kr359 kr (14%)
21. mar. 20262.627 kr111 kr (4%)
18. mar. 20262.738 kr2 kr (0%)
17. mar. 20262.740 kr1 kr (0%)
15. mar. 20262.739 kr112 kr (4%)
28. feb. 20262.627 kr112 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret