Gå til hovedindhold

Epos Impact Sc 660 Easy Disconnect Stereo Alcatel Lucent , Cisco Jabber, Google Chromebook Sølv, Sort

EPOSHovedtelefoner og headsetEAN: 5714708003564
Pris fra 953 krtil 1.449 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 496 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 939 kr 11. mar.

Sammenlign priser på Epos Impact Sc 660 Easy Disconnect Stereo Alcatel Lucent , Cisco Jabber, Google Chromebook Sølv, Sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 953 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
EPOS I SENNHEISER IMPACT SC 660
953 kr
Til butik
EPOS I SENNHEISER IMPACT SC 660 billede

Produktinformation

Headset, på øret, kablet, Easy Disconnect, sort med sølv

Produktspecifikationer

Mærke: EPOS
Kategori: Hovedtelefonerheadset2
Artikel nr.: 1000555
EAN: 5714708003564
Varenr.: 3052163
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
EPOS IMPACT SC 660 Kablet Høretelefoner Sort Sølv
1.153 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Epos Impact Sc 660 Easy Disconnect Stereo Alcatel Lucent , Cisco Jabber, Google Chromebook Sølv, Sort
1.249 kr
Til butik
Epos Impact Sc 660 Easy Disconnect Stereo Alcatel Lucent , Cisco Jabber, Google Chromebook Sølv, Sort billede

Produktinformation

Kablet stereoheadset med åben akustisk konstruktion for naturlig lyd. Ensidet bommikrofon med støjreduktion og mute-funktion forbedrer opkaldsklarheden. EPOS ActiveGard beskytter hørelsen mod pludselige høje lyde under opkald. Integrerede knapper til lydstyrke og styring gør opkaldshåndtering hurtigere og enklere. Komfortable ørepuder i kunstlæder og justerbar hovedbøjle til lange vagter.

Produktspecifikationer

Mærke: EPOS
Kategori: Kontor
Artikel nr.: 1000555
EAN: 5714708003564
Varenr.: 5011250151
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Headset med mikrofon Sennheiser EPOS Impact SC 660 (stereo)
1.429 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Headset med mikrofon Sennheiser EPOS Impact SC 660 (stereo)
1.449 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Epos Impact Sc 660 Easy Disconnect Stereo Alcatel Lucent , Cisco Jabber, Google Chromebook Sølv, Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Epos Impact Sc 660 Easy Disconnect Stereo Alcatel Lucent , Cisco Jabber, Google Chromebook Sølv, Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK953 kr992 krKøb
2CompuMail DK1.153 kr1.153 krKøb
3Dustin DK1.249 kr1.335,25 krKøb
4Boligcenter DK1.429 kr1.429 krKøb
5Vivas DK1.449 kr1.528 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Epos Impact Sc 660 Easy Disconnect Stereo Alcatel Lucent , Cisco Jabber, Google Chromebook Sølv, Sort

PriceData har fulgt prisen på Epos Impact Sc 660 Easy Disconnect Stereo Alcatel Lucent , Cisco Jabber, Google Chromebook Sølv, Sort i 171 dage. Laveste pris i perioden er 820 kr (registreret d. 17. januar 2026), højeste er 1.164 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 914 kr.

Den nuværende pris på 953 kr er 4% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 35 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for Epos Impact Sc 660 Easy Disconnect Stereo Alcatel Lucent , Cisco Jabber, Google Chromebook Sølv, Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for Epos Impact Sc 660 Easy Disconnect Stereo Alcatel Lucent , Cisco Jabber, Google Chromebook Sølv, Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 2026953 kr211 kr (18%)
13. maj 20261.164 kr11 kr (1%)
12. maj 20261.153 kr200 kr (21%)
8. maj 2026953 kr211 kr (18%)
18. apr. 20261.164 kr211 kr (22%)
12. mar. 2026953 kr14 kr (1%)
11. mar. 2026939 kr28 kr (3%)
28. feb. 2026911 kr18 kr (2%)
27. feb. 2026893 kr9 kr (1%)
26. feb. 2026902 kr29 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret