Gå til hovedindhold

Energenie EG-UPSO-1000 - UPS - online - 900 Watt - 1000 VA

EnergenieUPS-nødstrømsforsyningEAN: 8716309124836
Pris fra 2.033 krtil 2.236 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 203 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.592 kr 21. mar.

Sammenlign priser på Energenie EG-UPSO-1000 - UPS - online - 900 Watt - 1000 VA og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2033 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
EnerGenie EG-UPSO-1000 UPS 900Watt 1000VA
2.033 kr
Til butik
EnerGenie EG-UPSO-1000 UPS 900Watt 1000VA billede

Produktinformation

EnerGenie EG-UPSO-1000 - UPS - online - AC 220 V - 900 watt - 1000 VA - 9 At - USB, RJ-45 - output-stikforbindelser: 4

Produktspecifikationer

Mærke: Gembird
Artikel nr.: EG-UPSO-1000
EAN: 8716309124836
Varenr.: 1000716177
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Energenie EG-UPSO-1000 - UPS - online - 900 Watt - 1000 VA
2.236 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Energenie EG-UPSO-1000 - UPS - online - 900 Watt - 1000 VA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Energenie EG-UPSO-1000 - UPS - online - 900 Watt - 1000 VA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.033 kr2.033 krKøb
2Proshop DK2.236 kr2.236 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Energenie EG-UPSO-1000 - UPS - online - 900 Watt - 1000 VA

PriceData har fulgt prisen på Energenie EG-UPSO-1000 - UPS - online - 900 Watt - 1000 VA i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.592 kr (registreret d. 21. marts 2026), højeste er 3.489 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.088 kr.

Den nuværende pris på 2.033 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 32 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 60 prisændringer for Energenie EG-UPSO-1000 - UPS - online - 900 Watt - 1000 VA. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 60 prisændringer for Energenie EG-UPSO-1000 - UPS - online - 900 Watt - 1000 VA de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20262.033 kr1 kr (0%)
25. maj 20262.034 kr4 kr (0%)
23. maj 20262.030 kr4 kr (0%)
22. maj 20262.034 kr6 kr (0%)
20. maj 20262.028 kr2 kr (0%)
17. maj 20262.030 kr15 kr (1%)
15. maj 20262.015 kr3 kr (0%)
14. maj 20262.012 kr7 kr (0%)
13. maj 20262.005 kr2 kr (0%)
9. maj 20262.007 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret