Gå til hovedindhold

EnerGenie EG-PSU3F-01 - Stikkontakt - AC 230 V - indgang: IEC 60320 C14 - udgangsstik: 3 (3 x Type E) - 60 cm ledning - sort

EnergenieUPS-nødstrømsforsyningEAN: 8716309096621
Pris fra 47 krtil 119 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 72 kr (61% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på EnerGenie EG-PSU3F-01 - Stikkontakt - AC 230 V - indgang: IEC 60320 C14 - udgangsstik: 3 (3 x Type E) - 60 cm ledning - sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 47 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
EnerGenie EG-PSU3F-01 Stikdåse 3-stik 10A Sort 60cm
47 kr
Til butik
EnerGenie EG-PSU3F-01 Stikdåse 3-stik 10A Sort 60cm billede

Produktinformation

EnerGenie EG-PSU3F-01 - Stikdåse - AC 230 V - input: IEC 60320 C14 - output-stikforbindelser: 3 (3 x Type E) - 60 cm ledning - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Gembird
Artikel nr.: EG-PSU3F-01
EAN: 8716309096621
Varenr.: 997155919
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
EnerGenie EG-PSU3F-01 - Stikkontakt - AC 230 V - indgang: IEC 60320 C14 - udgangsstik: 3 (3 x Type E) - 60 cm ledning - sort
54 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Stikdåse med afbryder 3 udtag - EnerGenie, sort, 230 V, 0,6 m
-9%99 kr
Før 109 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Stikdåse med afbryder 3 udtag - EnerGenie, sort, 230 V, 0,6 m billede

Produktinformation

Praktisk stikdåse med afbryder til hjem og kontorHold styr på dine enheder med denne kompakte stikdåse fra EnerGenie. Den har 3 udtag og en tydelig on/off-afbryder, så du nemt kan slukke alt på én gang. Ideel til skrivebordet, tv-bordet eller i værkstedet, hvor du ønsker enkel og sikker strømstyring i hverdagen.Gennemført og pladsbesparende designStikdåsen er sort og diskret, leveres med 0,6 m ledning og passer til 230 V. Den er let og nem at placere, og passer til Type E-stik. Indgangen er C14, hvilket gør den velegnet i opsætninger hvor denne tilslutning foretrækkes.Antal udtag: 3Spænding: 230 VFrekvens: 50 – 60 HzMaks. spidsstrøm (common mode): 10 AStrømstik (indgang): C14Udtagstype (socket): Type EAfbryder: JaFarve: SortKabellængde: 0,6 mMål: H 3,8 cm × B 4,2 cm × D 17,5 cmVægt: 0,145 kgDriftstemperatur: 0 – 40 °CPakkens indhold: 1 stk....

Produktspecifikationer

Mærke: Energenie
Kategori: Stikdåser
Vægt: 0.22g
EAN: 8716309096621
Varenr.: 1899574
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Stikdåse med afbryder 3 udtag - EnerGenie, sort, 230 V, 0,6 m
-8%119 kr
Før 129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EnerGenie EG-PSU3F-01 - Stikkontakt - AC 230 V - indgang: IEC 60320 C14 - udgangsstik: 3 (3 x Type E) - 60 cm ledning - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EnerGenie EG-PSU3F-01 - Stikkontakt - AC 230 V - indgang: IEC 60320 C14 - udgangsstik: 3 (3 x Type E) - 60 cm ledning - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK47 kr47 krKøb
2CS MEGASTORE DK54 kr93 krKøb
3Boligcenter DK99 kr99 krKøb
4Vivas DK119 kr198 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for EnerGenie EG-PSU3F-01 - Stikkontakt - AC 230 V - indgang: IEC 60320 C14 - udgangsstik: 3 (3 x Type E) - 60 cm ledning - sort

PriceData har fulgt prisen på EnerGenie EG-PSU3F-01 - Stikkontakt - AC 230 V - indgang: IEC 60320 C14 - udgangsstik: 3 (3 x Type E) - 60 cm ledning - sort i 185 dage. Laveste pris i perioden er 47 kr (registreret d. 21. februar 2026), højeste er 50 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 48 kr.

Den nuværende pris på 47 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for EnerGenie EG-PSU3F-01 - Stikkontakt - AC 230 V - indgang: IEC 60320 C14 - udgangsstik: 3 (3 x Type E) - 60 cm ledning - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for EnerGenie EG-PSU3F-01 - Stikkontakt - AC 230 V - indgang: IEC 60320 C14 - udgangsstik: 3 (3 x Type E) - 60 cm ledning - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 202647 kr2 kr (4%)
20. maj 202649 kr2 kr (4%)
1. maj 202647 kr2 kr (4%)
26. apr. 202649 kr2 kr (4%)
24. apr. 202647 kr2 kr (4%)
18. apr. 202649 kr2 kr (4%)
21. feb. 202647 kr1 kr (2%)
20. feb. 202648 kr1 kr (2%)
19. feb. 202649 kr1 kr (2%)
11. feb. 202650 kr2 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret