Gå til hovedindhold

ELWIS LIGHTING Elwis PRO Slim 600 håndlampe, genopladelig, 600 & 300 lumen, top lommelygte 100 lm, flex, magnet, USB C

Elwis LightingRedskaberEAN: 5703296441544
Pris fra 369 krtil 403,75 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 34,75 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 361 kr 7. mar.

Sammenlign priser på ELWIS LIGHTING Elwis PRO Slim 600 håndlampe, genopladelig, 600 & 300 lumen, top lommelygte 100 lm, flex, magnet, USB C og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 369 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ELWIS LIGHTING Elwis PRO Slim 600 håndlampe, genopladelig, 600 & 300 lumen, top lommelygte 100 lm, flex, magnet, USB C
369 kr
Til butik
ELWIS LIGHTING Elwis PRO Slim 600 håndlampe, genopladelig, 600 & 300 lumen, top lommelygte 100 lm, flex, magnet, USB C billede

Produktspecifikationer

Kategori: Lommelygter
Farve: 1
Artikel nr.: 14057R
EAN: 5703296441544
Varenr.: 9611355
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Elwis PRO Slim 600 håndlampe 600 & 300 lumen toplygte 100 lumen flex magnet USB C
369,55 kr
Til butik
Elwis PRO Slim 600 håndlampe 600 & 300 lumen toplygte 100 lumen flex magnet USB C billede

Produktinformation

Solid og GenopladeligElwis Slim 600R er en alsidig og robust genopladelig inspektionslampe, der gør det nemt at tilpasse lysstyrken efter behov. Den tilbyder tre lumenindstillinger på hhv. 600, 300 og 100 lumen, med batterilevetider på 2, 4 og 9 timer, af...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Lamper & Armaturer
EAN: 5703296441544
Varenr.: 15842394407247
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Elwis Pro Slim 600-R, genopladelig lampe
370 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Elwis Pro Slim 600-R Genopl. Lamp
396,49 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Elwis pro slim 600-r genopl. lamp
403,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ELWIS LIGHTING Elwis PRO Slim 600 håndlampe, genopladelig, 600 & 300 lumen, top lommelygte 100 lm, flex, magnet, USB C koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ELWIS LIGHTING Elwis PRO Slim 600 håndlampe, genopladelig, 600 & 300 lumen, top lommelygte 100 lm, flex, magnet, USB C koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK369 kr408 krKøb
2EL-GROSSISTEN369,55 kr369,55 krKøb
3WATTOO.DK370 kr370 krKøb
4Billigelogvvs.dk396,49 kr396,49 krKøb
5MaintainIt403,75 kr403,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ELWIS LIGHTING Elwis PRO Slim 600 håndlampe, genopladelig, 600 & 300 lumen, top lommelygte 100 lm, flex, magnet, USB C

PriceData har fulgt prisen på ELWIS LIGHTING Elwis PRO Slim 600 håndlampe, genopladelig, 600 & 300 lumen, top lommelygte 100 lm, flex, magnet, USB C i 179 dage. Laveste pris i perioden er 361 kr (registreret d. 7. marts 2026), højeste er 390 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 376 kr.

Den nuværende pris på 369 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for ELWIS LIGHTING Elwis PRO Slim 600 håndlampe, genopladelig, 600 & 300 lumen, top lommelygte 100 lm, flex, magnet, USB C. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for ELWIS LIGHTING Elwis PRO Slim 600 håndlampe, genopladelig, 600 & 300 lumen, top lommelygte 100 lm, flex, magnet, USB C de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 2026369 kr
17. maj 2026369,55 kr7,45 kr (2%)
12. maj 2026377 kr12 kr (3%)
30. apr. 2026365 kr1 kr (0%)
13. apr. 2026364 kr3 kr (1%)
7. mar. 2026361 kr1 kr (0%)
3. mar. 2026362 kr1 kr (0%)
27. feb. 2026363 kr1 kr (0%)
22. feb. 2026364 kr1,14 kr (0%)
10. feb. 2026365,14 kr8,86 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret